🪽Kate Rina🪽

Фарбування брів з Nikk Mole🩷

Фарбування брів з Nikk Mole🩷
Фарбування брів з Nikk Mole🩷
Фарбування брів з Nikk Mole🩷

Раніше фарбувала брови Elan , але якось придбала Nikk Mole у відтінку коричневий(brown ) і ця фарба мені сподобалась.

Фарба не має яскраво вираженого аромату. Текстура у фарби нагадує густий крем. Окисник теж кремовий, ніжний. Текстури між собою змішуються легко і швидко. Виходить в міру густа кремова маса, яку легко нанести на шкіру і волоски за допомогою пензлика. Вона не пливе і не сповзає з місця. Спочатку і фарба має рудий відтінок. При нанесенні видно, куди ти вже її наніс. Мимо не намажеш, тому, що фарбу видно. І вона з кожною хвилиною стає все темніше і темніше...Однорідна, легка текстура дозволяє максимально акуратно нанести барвник по контуру брови.

У мене від природи не густі брови , але мені і не підійдуть такі, всі ми різні, кожному подобаються і підходять різні форми . Я люблю натуральний ефект і роблю ефект омбре. Мені не подобаються графічні, чіткі і яскраві брови.

Колір виходить гарний, холодний без натяку на теплоту. Я залишилася максимально задоволена кольором своїх брів.

Фарба дуже універсальна і підійде для тих хто любить натюрель і для тих кому подобаються графічні бровки !

Витрата у неї дуже економічна ! Вимивається з часом які і всі інші професійні фарби .

Фарбування брів з Nikk Mole🩷

Завдяки пензлю 104 / Angled Brow створення красивого контуру і розтушовування стає простішим і комфортнішим.