saybeautyk

Чудовий мʼякий шампунь з проф сегменту

Чудовий мʼякий шампунь з проф сегменту

Ще одна знахідка, з якою мене познайомила моя матуся. На жаль, я забула сфоткати склад , а на сайтах ніде він не вказується, тому буду розповідати виключно за своїми відчуттями. Виробник вказує, що в продукті присутні олія насіння льону, екстракт магнолії, "розплутуючі полімери".

Я точно памʼятаю, що цей шампунь на мʼяких ПАР, жодної жорсткої там немає.

За традицією нагадую про своє волосся: нефарбоване, пряме, сухі кінчики та жирна шкіра голови.

Цей шампунь став прям одним з моїх фаворитів, особливо в поєднанні з маскою Kaypro boto-cure (про яку я писала тут 👉🏻https://club.makeup.com.ua/post/15180/).

Він дуже делікатно, але при цьому якісно промиває шкіру, ефекту мені вистачає на два дні (мию голову через день вранці). Звичайно, в день миття голови вже сальце присутнє, але це ок для жирної шкіри))

Волосся після нього казкове💔 взагалі я можу і не користуватися бальзамом! Воно розплутане, розсипається, дуже пристойно виглядає, мʼяке на дотик і красиво блищить. Начебто і справді шампунь заповнює пустоти у волосинках 🤭 Кінці не виглядають пересушеною мочалкою, вони доволі мʼякенькі та еластичні.

Я рекомендую його всім! Чудовий шампунь, так ще і за дуже приємною ціною 🥰

Сильно люблю💖 на жаль, на мейкапу представлена лише маска з цієї серії, шампуню немає(

Фото дублюю з попереднього відгуку