O’Ostah

Rated Green Real Shea

Rated Green Real Shea
Rated Green Real Shea
Rated Green Real Shea

Я щиро вдячна кожній, хто зробив допис на цей термозахист! Саме ви підштовхнули мене нарешті спробувати те, про що останній рік гуділи соцмережі😘

🩷 Вазеліново-соплива текстура дуже густа, однак комфортно розподіляється. Но мою довжину розтираю приблизно 4 см засобу

🩷 Із Real Shee легко перестаратись. Однак у мене такого ніколи не було, пористе волосся його зʼїдає повністю.

Ось такий вигляд має моє ДО, коли я забиваю на браш і сушусь просто теплим повітрям (після маски, олійки і тонни догляду).

🩷 На відміну від усіх незмивашок, які у мене були до - не лишає заломів після сну або заколок. Волосинки розсипаються, легко розплутуються і лежать так, як я їх вклала.

🩷Блиск, зволоження, доглянутий вигляд - із Real Shee я відчула саме це. Більш того, чим більше я ним користуюсь, тим більше мені подобається якість мого волоссячка.

🩷Термозахист розкриває свої властивості саме під дією гарячого повітря. Спочатку може здаватись, що на волосся нанесено клей і магії не буде. Просто вмикайте фен і побачите меджик!

🩷 Нереально економічний. Цієї пляшки вистачить щонайменше на півроку, а може навіть і більше.

І, традиційно, трушу головою у якості доказу⭐️