M O N D ✨️

Кондиціонер для волосся з рисовою витяжкою

Кондиціонер для волосся з рисовою витяжкою

Натуральна (97% інгредієнтів природного походження) рисова вода, створена для догляду за сухим і пошкодженим волоссям будь-якої пористості

Призначення: відновлення, зволоження, розгладження

Чому рисова вода?

- вона століттями використовувалася для волосся як засіб, багатий амінокислотами, вітамінами групи B, мінералами та антиоксидантами. Прекрасно замінює кондиціонер для волосся, до її складу входять вітаміни A і C. Вони допомагають зробити волосся густим, слухняним і доглянутим.

Засіб являє собою воду з ароматом салонного засобу.

  • Спосіб застосування: Добре струснути перед використанням. Розпилити на вимите, вологе, підсушене рушником волосся. Залишити без змивання. Використовуйте засіб щоразу, коли відчуваєте потребу.

Я використовую спрей як додатковий догляд після шампуню та кондиціонеру/маски. З ним мені вдалося позбутися сильної сухості волосся, при цьому волосся не виглядає жирним. Кінчики не пересушуються і не січуться.

Процес розчісування легше не став, але під впливом кондиціонера волосся помітно обтяжується і утворюються гарні локони. Мені сподобалася ця поживна формула для тонкого волосся. Хоча, інколи ширніють пасма після нього швидше, ніж зазвичай.

____________

Кондиціонер для волосся з рисовою витяжкою

BodyBoom HairBoom Rice Rehab Hair

Кондиціонер для волосся з рисовою витяжкою
Кондиціонер для волосся з рисовою витяжкою
Кондиціонер для волосся з рисовою витяжкою