Strange Love

Шампунь для чутливої шкіри голови від Pharmaceris: Підійде навіть людям зі шкірними захворюваннями

Шампунь для чутливої шкіри голови від Pharmaceris: Підійде навіть людям зі шкірними захворюваннями
Шампунь для чутливої шкіри голови від Pharmaceris: Підійде навіть людям зі шкірними захворюваннями

Він містить комплекс інгредієнтів, які пом'якшують, зволожують і заспокоюють шкіру голови, а також зменшують свербіж і подразнення.


Я протестувала цей засіб вже кілька разів у комплексі з пілінгом від Pharmaceris, і можу сказати, що шампунь мені подобається.

У мене чутлива шкіра голови, часто після миття бачу лусочки, іноді тербкє свербіж. Після використання цього шампуню моя шкіра голови стала блискучою, зволоженою і не свербить. Шкіра голови ідеально чиста, можете переконатися самі. Шампунь також добре очищає волосся, не залишаючи його сухим і ламким. У мого чоловіка псоріаз, проте навіть йому цей шампунь підійшов не гірше призначених дерматологів аптечних.

Я задоволена результатом використання цього шампуню і рекомендую його людям з чутливою шкірою голови. Ось переваги та недоліки шампуню Pharmaceris H H-Sensitonin Professional Soothing Shampoo:

Переваги:

⚫ М'яка формула
⚫ Зволожує шкіру голови
⚫ Зменшує свербіж і подразнення
⚫ Добре очищає волосся, не залишає лусочок
⚫ Рідка консистенція, шампунь зручно розприділяти
⚫ Приємний свіжий аромат, який пролонговує відчуття чистоти

Недоліки:

⚫ Достатньо великий розхід

Загалом, я вважаю, що шампунь Pharmaceris H H-Sensitonin Professional Soothing Shampoo - це хороший вибір для людей з чутливою шкірою голови. Він добре очищає волосся, зволожує шкіру голови і зменшує свербіж і подразнення. Він порадуєш полегшення людям з себореєю иа псоріазом. Особливо кругото ефекту можна добитися у поєднанні з пілінгом для шкіри голови від цієї ж фірми.