Оксана Князєва

Подарунковий бокс від MakeUp #cospleymakeupclub

Подарунковий бокс від MakeUp  #cospleymakeupclub

Подарунок приїхав з такою милою,бузковою сумочкою 💜

Всередині вшитий мішечок з затяжкою .

Можна класти щось в середину мішечка або опустити його до низу і буде як сумка торбинка.

Тепер про наповнення.

Мені насправді дуже сподобався гіалуроновий спрей для волосся від L’Oréal з іншого боксу,я так розумію що це одна серія ,тож дуже цікаво спробувати щось і для шкіри.

Подарунковий бокс від MakeUp  #cospleymakeupclub
Подарунковий бокс від MakeUp  #cospleymakeupclub
Подарунковий бокс від MakeUp  #cospleymakeupclub
Подарунковий бокс від MakeUp  #cospleymakeupclub

На нього достатньо багато хороших відгуків ,пишуть що він не стягує і не сушить шкіру. Мені гіалуронка завжди підсушує обличчя тож цікаво як вона відреагує на такий гель.

Тоніків в мене всього 1,який я використовую у випадках коли є якісь висипання 😅

Це буде другий.Якщо честно ,я ще не до кінця зрозуміла яку функцію вони виконують, якщо це тільки не тонік від подразнень .Для зволоження мені завжди вистачало сироватки .Ну подивимось можливо цей змінить все 😄

Концентрований гель ,для додаткового зволоження шкіри обличчя. На вигляд дуже густий,але текстура повинна бути достатьньо легкою ,ну я сподіваюсь на це 😅

Тюбик на вигляд не великий але відчувається що крему багатенько. Засіб 25+.Зона навколо очей в мене не проблемна тож можливо віддам на затест свекрові.

Оця строватка мене зацікавила більше за усе ,бо вона від темних кіл та набряклостей під очима 😅

Шо шо ,а це мені зараз дуже треба 🤣

Також мені подобається що вона з аплікатором ,люблю коли в сироватках такі міні масажери ,з ними ефект краще.