wowmom

Справжнє вино на губах, або ідеальний віддінок, щоб зустрічати осінь

Справжнє вино на губах, або ідеальний віддінок, щоб зустрічати осінь

Привіт, красуні!

Не встигло ще сонечко пригріти, як вже пройшла більша половина літа. Хто встиг хоч трошки відпочити, той не я:-)

Та це не привід засмучуватися, адже зовсім скоро я буду зустрічати свою улюблену пору року - осінь.

Для мене, це той період, коли хочеться додати більш насичених, багряних кольорів у повсякденне життя. І як раз помада Bourjois Liquid Ink ідеально вписується в цей настрій.

Справжнє вино на губах, або ідеальний віддінок, щоб зустрічати осінь

В мене віддінок 17 Grand-dict. Коли я обирала помаду в магазині, у флаконі вона здається більш світлою, ближче до фуксії. Та коли я нанесла її на губи, мене чекав сюрприз - адже це колір справжнісінького червоного вина.

Помада має зручний аплікатор стандартної форми. Завдяки йому, можна намалювати рівний контур навіть без олівця.

Головна фішка, щоб на губах був красивий рівний віддінок - це нанесення помади з одного тоненького шару.

Вона досить швидко застигає, тому якщо її нашаровувати, можно отримати неоднорідне покриття.

Помада досить стійка - на чашках майже не відбивається, та з легкістю витримає легкий перекус. Але повноцінний обід навряд чи, хоча я в принципі нікому не рекомендую їсти з яскраво нафарбованими губами.

Bourjois Liquid Lipstick Ink комфортно відчувається на протязі дня, і майже не сушить (це, звичайно, за умови правильної підготовки шкіри перед нанесенням матових текстур).

І, до речі, бренд частенько грішить тим, що у багатьох їхніх помад не зовсім приємна технічна віддушка, але тут цей нюанс виправлений.

Ні, запах трохи відчувається, але лише одразу після нанесення, і більше не турбує.

Я не знаю, чи всі віддінки в палітрі мають такі прекрасні характеристики, та 17 Grenad-dict - чудовий, і я рекомендую до нього придивитися, якщо ви також любите насичені кольори на вустах.

Дякую за увагу 😘