wowmom

Чи законно робити настільки довгі вії? Одна з найкращих тушей за 2023 рік

Чи законно робити настільки довгі вії? Одна з найкращих тушей за 2023 рік

Привіт, красуні!

У цьому році, так вийшло, я тестувала досить багато тушей, тому що...бунтарский дух та жага до експериментів дали про себе знати:-)

Та найбільшь вдалими я можу виділити лише декілька екземплярів, і серед них Maybelline Sky High Cosmic Black.

Чи законно робити настільки довгі вії? Одна з найкращих тушей за 2023 рік

Класична версія Sky High, у рожевому флаконі, мене не дуже вразила. І ні, я не кажу, що туш погана, але вона не давала на моїх віях ефекту драми, який я так люблю. А всьому провиною є надто гнучка щітка, яка не прочісувала нормально вії.

І от на Cosmic Black я покладала великі надії.

Щітка така ж сама зручна, маленька та силіконова, як і в рожевому варіанті, але вона не гнеться! Точніше, ні, вона достатньо гнучка, але в межах розумного.

Нею легко можна промалювати вії від коренів до кінчиків.

В мене великі глибоко посаджені очі, та так анатомічно склалося, що я маю довгі вії. А після курсу сиворіток для їх росту, вони стали більш густими. Без макіяжу, це все діло виглядає ось так

А на цьому фото, ви можете бачити роботу туші Maybelline Sky High Cosmic Black у два шари.

Ну круто ж, правда?

Я бачу і додаткову довжину, і об'єм, і шикарне розділення.

Жодних грудочок, або павучих лап я не бачу, і плюс, треба відзначити те, що туш не осипається.

Навіть зараз, коли я нею користуюся приблизно 3 місяці, вона чудово себе показує в роботі.

Так, вона вже трошки підсохла за цей час, але фарбує туш так само чудово.

Навіть

Отже, якщо ви хочете купити туш, і щоб 100 відсотків потрапити у яблучко, то зверніть увагу на Мейбелін.

І класична версія Sky High непогана, але Cosmic Black - прямо ідеальна для мене.

Дякую за увагу 😘