Вікторія

Зволожуючий та відновлюючій тонер на літо

Зволожуючий та відновлюючій тонер на літо

ОБрала цей тонер ще взимку, але якось до нього не доходили руки. Але я нарешті подобивала купу відкритих тонері в дійшла до цього красеня. Перше, що варто відзначити - це упаковка. Важке темне скло, виглядає дуже солідно. Окремий лайк від мене за помпу! Його не треба відкривати та витряхувати. І взагалі, я дуже... ДУЖЕ люблю все з помпою. Вважаю, що це найзручніше пакування, яке має бути всюди 😁На помпі ще була маленька пластикова кришечка, яку я десь одразу провтикала. Але банка не маленька і важка, не думаю, що їх зручно взагалі кудись носити з собою. Тонера в упаковці 120 мл. Консистенція: трохи густіша за водичку, мутновата есенціяЗапах солодкуватий, не нав'язливий, відчувається перші 10 секундЯ наношу тонер на долоні і розподіляю по шкірі обличчя, шиї та зони декольте.Я тонери дуже люблю, їх не економлю. Наношу 1-3 слої, залежно від настрою і положенню зірок Цей тонер легко засвоюється шкірою, не залишає жирної плівки чи липкості. З сироваткою не конфліктує. Зараз користуюся ним і зранку, і ввечері Мені подобається його зволожуючий ефект. Також, зараз багато часу проводжу на сонці, тому додатковий захист для шкіри не завадить.

Зволожуючий та відновлюючій тонер на літо
Зволожуючий та відновлюючій тонер на літо

Біфідобактерії - це вид пробіотичних бактерій, які природнім шляхом присутні в нашому організмі. В косметиці вони використовуються як активний компонент для боротьби зі старінням шкіри, покращенням її бар'єрний властивостей та захисту від негативних факторів навколишнього середовища

Головна властивість біфідобактерій - здатність покращувати захисний бар'єр шкіри та покращувати їх текстуру

Лізат біфідобактерій - це комплекс біологічно активних речовин, отриманих методом біофрагментизації із лізату біфідобактерій. Має відновлюючі та захисні здібності

Вони створюють оптимальне середовище для нормальної мікрофлори шкіри обличчя, таким чином допомає шкірі долати негативні фактори навколишнього середовища. Тонер обіцяє відновлення захисного бар'єру шкіри та сіяння, а також боротьбу зі зморшками та відновлення