wowmom

Палетка, яка зачарувала з першого погляду, та з нею довелося попрощатися... Що не так?

Палетка, яка зачарувала з першого погляду, та з нею довелося попрощатися... Що не так?

Привіт, красуні!

Напевно, ні для кого не секрет, що Eveline дуже часто надихається іншими брендами, особливо, якщо це стосується палеток тіней.

Наприклад, у них ви точно можете знайти "дюпи" на такі відомі бренди , як Наташа Денона, Худа Бьюті, або Урбан Дікей.

Ось і палетка Ruby Glamour є майже точною копією доволі старого запуску Urban Decay Cherry.

Тож давайте поговоримо сьогодні про цю палетку, і зробимо висновок, кому потрібні ці тіні.

Палетка, яка зачарувала з першого погляду, та з нею довелося попрощатися... Що не так?

Одразу, як тільки ви купите та відкриєте палетку, вас буквально накриє яскравим ароматом вишневого кальяну. Я, чесно кажучи, не розумію, нащо така сильна віддушка в тінях, але мабуть, виробнику таки видніше.

З часом, інтенсивність аромату зменшується, але не проходить зовсім.

Виготовлена палетка з металу, та виглядає досить якісно.

Є дзеркало, та 12 віддінків різної текстури та якості.

Єдине, що в мене залишилося, це зручний пензлик, який йде у комплекті.

З одної сторони - пухнастик, для розтушовки, з іншої - просто щільно набитий плаский пензель (цією стороною я не користуюся).

Коли ви купуєте палетку, вам може здатися, що тут рожева гама кольорів, але ні!

Майже всі віддінки мають дуже теплий підтон.

Наприклад, ось свотчі перших 6 рефілів.

Два матових (один світлий, не меловий, а інший бежевий - для складки). Далі йде віддінок, який дуже красиво виглядає в палетці, і навіть схожий на дуохром, але в макіяжі цього, навіть на клею для гліттеру, видно. По факту чи це просто сатиновий персиковий віддінок.

Потім ви також можете побачити два матових теплих кольори (а рожевий вийде сьогодні на вулицю?), та золотистий металік, який має насичений пігмент, і красиво виглядає на повіках. От мені він сподобався.

Далі наступні 6 віддінків.

Перший насичений коричнево-бронзовий металік, який також м'який і гарно пігментований.

О, а що це? Правильно, це перший майже рожевий матовий малиновий віддінок. Красивий, яскравий, але в мене надто багато повторів в інших палетках.

Далі знов іде якийсь бруднуватий коричнево-рожевий теплий матовий віддінок, і червоний сатин, який сухий по текстурі, і нормально не набирається на пензель. В хід йдуть пальці, але з цим, по суті, можна змиритися, якщо б віддінок не замилювався.

Потім - коричнево-бордовий сатин, і дуже поганої якості темний коричневий матовий віддінок.

Затемнювати ним макіяж не так-то і просто, адже навіть по свотчю видно, що він може наробити в макіяжі.

Я, чесно, довго гралася з цією палеткою, але завжди на виході отримувала +- однакові теплі мейки.

Ще мені реально не вистачило сяяння, цікавих переливів, та будь-чого, за щоб я могла зацепитися. От, наприклад, Eveline Mystyc Galaxy я тримаю, бо мені там два віддінки дуже подобається, а у рубі гламур я цю ізюминку не знайшла.

Матові кольори, можуть осипатися в процесі експлуатації. Не критично, та все ж.

До речі, майже всі матові в палетці, окрім самого темного, гарно пігментовані, і гарно тушуються.

Сяючі віддінки, на мій смак, недостатньо сяють, але це діло смаку, бо я ж люблю спаркли, блискітки, дуохроми, переливи.

Ця палетка підійде тим, хто полюбляє більш стриманий макіяж, та кому пасує тепла гама кольорів. Наприклад, дівчатам з блакитним очами:-)

Ще тіні мають таку особливість - вони можуть тускнішати до кінця дня, якщо іх наносити на консилер.

База, звісно, вирішує цю проблем ( бажано, щоб вона була ще й липкувата).

Отже, друзі мої, з палеткою я попрощалася. Віддала її іншій хазяйці, яка не має таких претензій до якості тіней, і якій не потрібен феєрверк на очах, як мені.

Ruby Glamour - це класичний приклад палетки, з нормальними матовими, парочкою металіків, та сатинів.

Можливо, для когось вона стане вірною подругою для щоденного макіяжу, але наші з ней шляхи розійшлися.

Дякую за увагу 😘