shelly_johnson

Зберігання доглядової косметики

Зберігання доглядової косметики

зазвичай оптимальна температура для зберігання доглядових засобів від -5° до +25°

але навіть влітку, коли спека може бути вище 25° деякі продукти можуть це витримати, тут треба дивитися склад та пакування🤫

❌засоби з натуральним складом не включают багато консервантів, тому їх обов'язково в жару зберігаємо в холодильнику❄️

❌засоби в баночках. продукт в баночці частише контактує з повітрям та шкірою, ніж продукт у тюбіку, тому зберігаємо в холодильнику❄️

раніше я зберігала косметику в звичайному холодильнику, але дуже хотіла, щоб все було в одному місці, тому купила окремий для косметики☺️ а ще він дуже естетичний✨

різниця зовсім трошки є, звичайний холодильник майже у всіх стоїть на +5, після нього косметика просто ледяна, що не зручно, а також дуже низька температура может рушить деякі хімічні зв'язки.

в холодильнику для косметики ви це можете контролювати. наприклад в моєму косметика трохи прохолодна, також я можу регулювати температуру, навіть підігрівати косметику😂

мого вже немає в продажу, тому я знайшла для вас дуже схожий до мого майже по всім параметрам: