wowmom

Якщо помаду купуєш вже вчетверте, це говорить тільки про одне - це дійсно достойна помада!

Якщо помаду купуєш вже вчетверте, це говорить тільки про одне - це дійсно достойна помада!

Привіт, красуні!

Вже багато всього сказано про Maybelline SuperStay Matte Ink, і я приєднуюсь до кожного позитивного відгуку. Якщо б в мене зараз забрали всі помади, першою, за якою я б побігла в магазин, це була б вона.

Це єдина помада, з якою можна їсти, пити, купатись, і з нею нічогісінько не станеться.

Якщо помаду купуєш вже вчетверте, це говорить тільки про одне - це дійсно достойна помада!

В моїй невеликій колекції, на сьогоднішній день 6 віддінків, цієї помади, але найчастіше (а якщо бути чесним, то вчетверте), я купувала саме віддінок 15 Lover, і з саме з цього віддінку, почалась моя любов до Maybelline SuperStay Matte Ink.

Це доволі яскравий, та в одночас досить повсякденний прохолодний рожевий колір, з ліловим підтоном. Та на мені віддінок все ж більш рожевий.

Наприклад, в лінійці Vinyl ink є дуже схожий на Lover, 20 віддінок Coy, і от він прямо таки з явним фіолетовим кольоровим нюансом.

Помада має зручний аплікатор, у формі краплі. Ним легко і без всяких проблем, я малюю чіткий контур без олівця.

Наноситься помада щільно з першого шару, і її краще в принципі не нашаровувати.

Вона має таку тягучу, наче резинову текстуру, яка обволікає губи.

І якщо нанести надто багато засобу, вигляд буде дуже не дуже.

Після нанесення, помада залишає липкий фініш, який я завжди промокую серветкою, через хвилину, як нафарбувалась.

Так я прибираю дискомфортні відчуття, і так помада довше тримається.

А так віддінок виглядає в повному образі.

Він класно освіжає, та підходить до багатьох макіяжів. І ще один плюс, він красиво сходить зі слизової, і не виглядає контрастно с губами, як наприклад, може таке статися з червоними кольорами.

Отже, я купувала Maybelline SuperStay Matte Ink у 15 віддінку 4 рази, і ще ж стільки ж буду купляти, бо це одна з моїх найулюбленіших помад.

(Якщо, звичайно, виробник не зніме її з виробництва).

Дуже класна помада!

Дякую за увагу 😘