Oli Seagull

Базовий догляд за дитиною

Базовий догляд за дитиною

З народження доні я дуже ретельно підходжу до вибору засобів за її доглядом. Спочатку то були Weleda, Uriage, Mustela . Тоді вони були для мене якісь ідоли в дитячому світі 😅Зараз їй вже 4.5 роки, мене попустило і я дозволяю собі обирати більш бюджетні засоби, але також не менш погані. Шкіра в неї не проблемна, все завжди сприймає добре.

Це гель-шампунь і це вже наша друга пляшка. Першої вистачило рівно на рік.
Має м'яку нейтральну формулу з pH 5.5 та протеїн пшениці. Не містить барвників, мікропластику, парабенів.
Запах легкий, ненав'язливий, косметично- солодкий.
Волосся після нього м'яке, не сплутує, але в доні і немає схильності до сильного сплутування.
На тіло взагалі вистачає краплинки)
В цьому плані я стараюсь використовувати мінімум засобів з мінімальною кількістю рідини, бо дитяче тіло і голова ще не виділяє кожного жиру в такий кількості , по факту ми змиваємо тільки бруд/пил/піт.

Цю пінку я купую доні для миття рук, бо їй так прикольніше, а також за рахунок складу - мию дупцю після туалету. І іноді статтєві губи (тільки поверхнево!!).
Тут я також намагаюсь не перестаратись, бо мікрофлора чутлива, свого зволоження ще немає, все дуже швидко може пересохнути і призвести до почервоніння. В гіршому випадку до синехій. Тому здебільшого я мию її там просто водою. Ніяких окремих засобів.

Пінка м'яка і приємна, має солодко-фруктовий аромат.
В складі відвар ромашки, календули, череди, подорожника, протеїни бавовни.

В цій лінійці є ще гель, але саме пінка для нас комфортніша.

Не самий бюджетний варіант, але дуже цікавий і спонукаючий дитину чистити зуби)
Паста від Швейцарського виробника, має 7 смаків, кожен раз доня з зацікавленістю обирає собі смак.
Не містить штучних барвників, ароматизаторів та SLS.

Приємний бонус - зручна підставка.
Вміст фтору 650 ppm.

Ця паста у нас на випадок, коли доня не начистилася і хоче ще чистити сама)
Тоді я видаю їй саме цю пасту, бо вона без фтору, має гарний натуральний склад і більш безпечна при ковтанні.

Щітки від Jordan на мій погляд самі класні по ціні-якості. У нас вони з народження, міняється тільки вид щітки по віку. І скільки б не пробували в проміжках купувати якісь нові, ці самі ідеальні!
Ідеальний розмір голівки, довжини щітин і їх м'якість ( не самі м'які і не жорсткі). Добре набиті і очищують дуже ретельно.
В щітках віку 3-5 є захисний ковпачок, що дуже зручно при зберіганні.

А в 0-2 ручка виступає класним гризунцем)

А цю щітку обрала собі в магазині доня сама. Мені вона не подобається) Щетинки жорсткі і не приємні. Не дуже набита. Її плюс - прикольна присоска. Ціна для мене взагалі не виправдана.