@miss_kaprizone

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната Shelly

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната Shelly

Перше моє знайомство з брендом Shelly. Дуже зраділа, що виробник - Україна.

Об'єм 200 мл - вистачить на весь літній сезон!

Пілінг має рідку гелеву консистенцію. Аромат не різкий, дуже приємний та ніжний.

Після втирання береться"комочками", так сказати скачується.

Гель швидкої дії - не треба очікувати 30-40 хв поки він подіє, це однозначно плюс. Під час впливу есенції взагалі ніяких відчуттів: немає печіння, немає пощипування, немає тепла чи холоду, нічого не свербить.

Я не маю величезних проблем з п'ятами, такого як тріщини та натоптиші, але їхній зовнішній вигляд далеко не ідеальний. Для літнього сезону хотілося б мати гладенькі п'яточки як у немовляти, адже вони наразі "оголені"!

Результат після використання пілінгу від Shelly:

Засіб дуже делікатно очищає, усуває ороговілий шар шкіри, надає пом'якшувальну дію в загрубілих місцях, дарує гладкість та гарний доглянутий вигляд вже з першого використання. Сам процес "очищення" триває недовго. Ніяких заморочок не треба.

Після використання не відчувається стягнутість та сухість шкіри, нічого не облазить, у Вас просто ідеальні ніжки.

Пілінг дійсно працює в моєму випадку, має досить м'яку дію, без побічних реакцій. Дуже сподобався. Покупку точно буду повторювати.

На фото нижче одна п'яточка оброблена, а інша ні:

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната Shelly