Анастасія Фоміна

Про найпопулярніші продукти бренду La’dor💙

Про найпопулярніші продукти бренду La’dor💙

Бренд La'dor вже достатньо закріпився на ринку та користується популярністю,особливо знаменитою стала їх маска відновлююча.Я з цими продуктами знайома,тому це не зовсім прям перше враження.Маску я купувала неодноразово і в великому і в мініатюрному об'ємі.Та і шампунь ,про який я сьогодні розкажу теж бував у мене декілька разів.Чому ж я купила їх знову?логічно,це чітко показує те,що мені ці продукти подобаються.Так от,мені необхідні були продукти для волосся саме в мініатюрі,тому я вирішила взяти те,що сильно люблю усім серцей і душею.

Про найпопулярніші продукти бренду La’dor💙

Спочатку про маску,це в нас відновлююча маска ,яка має ідеально підходити для сухого та пошкодженого волосся.Моє волосся не ідеальне,тому те що треба.Пробник має 10 мл продукту,це цілком достатньо для того,щоб зрозуміти,чи варто вам купувати цей продукт в повнорозмірній версії.Мені цих 10 мл на коротку довжину вистачило з головою.Маска густа та щільна за текстурою,аромат є,але як на мене від не надто набридливий або яскравий,мені пахне просто салонними бальзамами.Наноситься маска без проблем,я її розприділяю спочатку пальцями,потім прочісую гребінцем.Тримаю недовго,десь 3-5 хв.Вже підчас змивання волосся на дотик ніжне та зволожене.Вологим воно розчісується ідеально.Сушу феном і отримую неймовірне волосся.Мені особисто ця маска підходить по усім критеріям,вона робить волосся розсипчастим,гладким,зволоженим .Кінчики виглядають більш доглянутими та менш сухими.Це та маска для мене,яку я можу купити та непереживати за стан та вигляд мого волосся,бо з нею воно буде супер.

Як я сказала вже,з цим шампунем я теж знайома і теж у нас з ним склалися хороші відносини.Шампунь теж в форматі пробника 10 мл і цієї кількості для моєї довжини навіть було багато.Його як на мене треба зовсім трохи,він непогано піниться,має яскравий квітковий аромат,неначе якогось парфуму.Мені віддушка приємна в засобах для волосся подобається,але якщо ви чутливі до ароматів,то майте на увазі.Але на волоссі аромат не затримується надовго.Текстура в нього густа,він не текучий.Промиває він достатньо,але не до аж скрипу.Після сушки феном волосся об'ємне і дуже блискуче.Але є і мінус у цього шампуню,у мене з ним швидше брудниться голова(тобто на наступний день після миття волосся виглядає не таким свіжим як зазвичай).Можливо то виключно у мене так,можливо то у всіх.Вцілому шампунь класний і мені він подобається,ну а те,що після нього мені треба раніше мити волосся -це не велика проблема.