alena.rosee

Kiko Milano Coloured Balm ✨ Ефект соковитих губ

Kiko Milano Coloured Balm ✨ Ефект соковитих губ

Хоч я і не фанат бальзамів і майже кожен день ношу матові помади чи олівці , але цей просто найулюбленіший бальзам - помада для губ. Він настільки приємний, що хочется до нього повертатись знову і знову 😍

Ця лінійка має досить багатий асортимент і цікаво те, що який колір має бальзам, так він і пахне.

В мене бальзам в відтінку 08 Almond ( Мигдаль) і пахне хорошим таким мигдальним ароматом.

Всі бальзами мають класичний для Кіко футляр , який добре закривається. По текстурі , не дивлячись на різні кольори, всі бальзами об'єднує одне: відтінки всі полупрозорі, мають неперевершений глянець, губи з ними соковиті, наповнені.

Бальзам не пливе , як нанесли, так і тримається, а вологий ефект на губах зберігає тривалий час. Не гірчить, комфортний. Також будь-якій матовий помаді додає соковитого фінішу.

Свотчі на руці та на губах 💋

Як ви бачите на фото, на руці бальзам майже прозорий , хоча в стіку досить темненький, але додає дуже глянцевий фініш.

На губах відтінок залежить від вашого пігменту губ, в мене губи досить пігментовані, то ж цей продукт просто підкреслює природний колір і додає соковитості.

Хто любить кольорові якісні бальзами для губ - можу рекомендувати 🧡