Lily♥️

ТОП-7 :СОКОВИТІ АРОМАТИ З НОТОЮ КАВУНА

ТОП-7 :СОКОВИТІ АРОМАТИ З НОТОЮ КАВУНА

Кавун – це фруктова, але свіжа нота аромату, яка зазвичай використовується, як супроводжувач квіткових нот серця або окремо. Звичайно, кавуни складаються переважно з води, тому аромати кавуна, як правило, мають доволі водяний відтінок. До чого це все я пишу?) Бо так, я зацікавилась ароматами з кавуном) і починаю пошук свого улюбленого 🍉. Ділюсь з тобою своїми знахідками.

ОТОЖ ЩО ЦІКАВОГО Я ЗНАЙШЛА?

1. Armand Basi Scent of Kiss #Poplove туалетна вода

Scent of Kiss Poplove – це сучасний аромат для дівчини, якій подобається жити в ритмі яскравого міського стилю.

Armand Basi Scent of Kiss Poplove має вже відомий ексцентричний флакон у формі губної помади ( я більше люблю класичні, але цей класний). На початку композиції є акорди ніжної груші, освіжаючого кавуна і тонкого бергамоту. Досить бюджетний на сьогодні аромат, але можна познайомитись і ближче)

  • Тип аромату: квіткові, солодкі, фруктові
  • Початкова нота: Бергамот, Груша, Кавун
  • Нота серця: Біла лілія, Жасмин
  • Кінцева нота: Кашмеран, Мускус, Світла деревина
ТОП-7 :СОКОВИТІ АРОМАТИ З НОТОЮ КАВУНА

Щороку Escada випускає лімітовану колекцію ароматів. Вони завжди тропічні, літні. Я була шаленим прихильником ароматів Escada в школі🌝.

Escada Sorbetto Rosso – це аромат 2018, у якому найбільше кавуна.

Escada Sorbetto Rosso ніби вже не випускається, але все ще доступний , і його ще можна інколи знайти на Make UP.

  • Тип аромату: фруктові, фужерні
  • Початкова нота: Груша, Калон, Танжерин
  • Нота серця: Водяні ноти, Гедіон, Кавун, Морська сіль, Полуниця, Троянда, Тіаре, Яблуко
  • Кінцева нота: Амбра, Мускус, Праліне

Juicy Couture Oui - це ноти солодкого кавуна та свіжої груші. Також присутній натяк на жимолость, але в цілому це водяний аромат кавуна.

  • Тип аромату: квіткові, фруктові
  • Початкова нота: Груша, Кавун, Чай
  • Нота серця: Жасмин, Жимолость, Тубероза
  • Кінцева нота: Амбра, Деревинні ноти, Мускус

Я точно хочу познайомитися з цим ароматом ближче.

Zarkoperfume – нішевий бренд від данського парфумера Зарко Алмані Павлова. Його Menage a Trois досить яскравий, як для скандинавської парфумерії, аромат. У його композиції – фірмові синтетичні молекули Зарко, мускус і смачна нота кавуна. Можливо більше для чоловіків, хоча саме з ароматами я люблю есперементувати, тому точно спробувалаби цей кавунчик🍉.

  • Класифікація: нішева
  • Тип аромату: фужерні
  • Початкова нота: Кавун
  • Нота серця: Мускус
  • Кінцева нота: Кавун

На початку я відчуваю квіти вишні, акватичні ноти та трохи цитрусових. Відкриття гарне, але не більше того. Ці парфуми, як і інші парфуми з лінії Aqua Allegoria, дуже легкі, мають дуже природний запах, який відповідає складу аромату, приємні, але не є стійкі, така собі освіжаюча димка для тіла.

  • Тип аромату: свіжі
  • Початкова нота: Бергамот, Кавун
  • Нота серця: Груша, Квіти вишні, Троянда
  • Кінцева нота: Білий мускус, Деревинні ноти, Фіалка

Сьогодні парфуми D&G N.o. 3 D&G L’Imperatrice – єдиний аромат з колекції Anthology, який все ще продається. На мій погляд, це «цікавий кавун», але не мій. Окрім основної ноти кавуна, ківі та ревінь також додають свіжу та злегка кислувату фруктову мильність L’Imperatrice.

  • Тип аромату: водяні, квіткові, фруктові
  • Початкова нота: Ківі, Ревінь, Рожевий перець
  • Нота серця: Жасмин, Кавун, Цикламен
  • Кінцева нота: Лимонне дерево, Мускус, Сандал

Feel 'N' Chill – це погляд Jusbox на лаунж-жанр, і він відкривається свіжим водним комбо кавуна та бергамоту, що натякає на невимушений, легкий аромат. Незабаром деякі приглушені деревні ноти займають перше місце – можливо, кардамон і фіговий листок – але деяка солодкість і гострота залишаються, зберігаючи легкість і грайливість, створюючи легкий і добре збалансований водянисто-деревний аромат для теплих місяців. Скажу точно, що цей артомат про цікавий, недовговічний кавун, який добре поєднується з фіговим листом. Свіжий, унісекс, легкий у носінні. Чому б і ні, тільки знайти вже не так просто.

  • Класифікація: нішева
  • Тип аромату: водяні, деревинні
  • Початкова нота: Бергамот, Кавун, Кардамон
  • Нота серця: Голки сосни, Кокосовий нектар
  • Кінцева нота: Амбра, Ветівер, Мускус

Ароматів досить багато, але для себе я хочу мати в колекції поки доя затесту 3 : Jusbox Feel'n'Chill , Juicy Couture Oui та такий ексцентричний Armand Basi Scent of Kiss #Poplove