міла

Тональна основа Maybelline Fit Me! Найсвітліший відтінок, чи підійде?

Тональна основа Maybelline Fit Me! Найсвітліший відтінок, чи підійде?

Вирішила розбити на декілька пунктів за якими я буду оцінювати цей засіб та наскільки він мені подобається.

1.

Я дуже давно шукала нормальний тон для себе, який не був би занадто жовтим, червоним, або взагалі помаранчевим. У всі засоби додавала білий аджастер до поки він не закінчився. Раніше я вже купувала цей тональний, але в іншому кольорі - 110-му. 100 виявися для мене занадто жовтим, але 110 здавався нормальним. Але потім я вийшла із магазину та побачила жовтий колір тонального, тому одразу повернула. Брала новий відтінок навмання та не пошкодувала, 095 виявився чудовим та майже ідеально підійшов.

Тональна основа Maybelline Fit Me! Найсвітліший відтінок, чи підійде?

2.

Ніжний та легкий, на обличчі майже не відчувається, але стає важкувато після спеки. Щільність перекриття на трієчку, але тон шкіри вирівнює чудово. Матовий, не залишає плям на одязі при торканні, але якщо провести тканиною, то трошки залишиться.

3.

Спочатку здалося, що має якийсь неприємний запах, але це не так. Легенька віддушка, така ж сама як у консилера.

4.

Перевірила на сайті SafetyMakeup, не можу сказати, що найкращий склад, але й не найгірший. Висипання в мене не викликало.

Особисто мені, тональний дуже сподобався, але 30 мл вистачить на місяць-півтора, тому скоро знову буду замовляти. Дякую всім за увагу!