Mond

Фарбування у темний шоколад. Підійде навіть тим, хто фарбується вперше

Фарбування у темний шоколад. Підійде навіть тим, хто фарбується вперше

Шукаючи золоту середину, вирішила провести фарбування в домашніх умовах. Обрала популярну крем-фарбу L'Oreal Paris Casting Creme Gloss.

Її вартість дорожча за бюджетні варіанти. Але вона варта того, як мінімум:

• Безаміачний склад

• Гарна комплектація

• Великий вибір відтінків

• Простота використання

• Гарний результат

  • L'Oréal Paris Casting Crème Gloss — це стійке фарбування до 28 використань шампуню. Фарба оптимально зафарбовує сивину, робить волосся м'яким і доглянутим. Оновлені бальзами після фарбування з натуральними інгредієнтами містять масло кокоса для відтінків брюнет, лісові горіхи для каштанових тонів, мед — для блонда, ягоди годжі — для рудих відтінків.

До складу входять: крем-фарба, активатор, бальзам, рукавички та інструкція.

Набір виглядає стильно та солідно. З ним приємно працювати.

Використання максимально просте:

1) змішуємо фарбу з тюбика з активатором, 2) добре збовтуємо, (відразу треба відкрити баночку, щоб вона не вибухнула), 3) наносимо аплікатором на волосся по всій довжині на 20 хвилин або на коріння на 15 хвилин, 4) змиваємо поки вода не буде прозорою, 5) наносимо бальзам на всю довжину на 2 хвилини та змиваємо.

* фарбування проводиться в рукавичках, на вологому волоссі.

! Перед використанням виробник рекомендує провести тест на алергічні реакції.

Змішувати баночку 1 і 2 треба перед процедурою фарбування. Якщо змішаєте їх і залишите на якийсь час, вони не дадуть реакції. На форумах знайшла інформацію, що реакція відбувається протягом півгодини.

Відповідно, потрібно заздалегідь розуміти, яка кількість знадобиться на вашу довжину і густоту. У мене довжина волосся до грудей, не густі тонкі кінчики. Засобів виявилося більше, ніж потрібно, і їх довелося викинути. Змішану фарбу та активатор зберігати не можна.

Якщо не знаєте скільки потрібно - змішуйте в неметалевому посуді, дотримуючись пропорції 1:1, при необхідності додавайте ще. Так зможете використовувати фарбу кілька разів та заощадите на покупці.

Фарбування у темний шоколад. Підійде навіть тим, хто фарбується вперше
Фарбування у темний шоколад. Підійде навіть тим, хто фарбується вперше
Фарбування у темний шоколад. Підійде навіть тим, хто фарбується вперше
Фарбування у темний шоколад. Підійде навіть тим, хто фарбується вперше
Фарбування у темний шоколад. Підійде навіть тим, хто фарбується вперше

Величезний плюс – відсутність хімозного аромату. Запах косметичний, хімічний, але не неприємний. Після фарбування він зберігається на волоссі. У будь-якому випадку, після нанесення краще провітрити приміщення.

Наноситься дуже легко. Швидкий процес.

Бальзам пахне приємно, досить жирний, добре живить волосся після процедури.

Фарба в тюбику світлого відтінку. При змішуванні з активатором колір темніє, але не вдасться побачити ітоговий колір.

Колір вибрала №323 - Чорний шоколад. Абсолютно не відповідає картинці на упаковці (хоча хотілося б), але відповідає своїй назві. Колір 1 в 1 як гіркий шоколад без будь-яких теплих ноток чи рижинки.

Відтінок виявився темнішим за мій натуральний, мій колір мав теплий підтон. В цілому, з часом колір змивається і стає ближчим до мого.

Головною метою було: приховати сиве волосся. Сивини у мене небагато, але в проборі помітно. Фарба повністю зафарбувала сивину. Також вдалося отримати однорідний колір по всій довжині (ДО кінчики були світлішими, через що довжина візуально здавалася меншою).

Негативного впливу не помітила. Волосся пофарбувалося добре. Відтінок не такий як на картинці, але теж симпатичний. Надалі вибиратиму за назвою і відгуками, а не за фото.

Після фарбування є легкий блиск волосся, але не яскраво виражений. У будь-якому випадку, догляд також має бути гідної якості, щоб довше зберегти колір та здоров'я волосся.

Стійкість у фарби місяць – півтора. Вимивається насамперед коріння. Їх можна підфарбовувати не раніше 2х-3х тижнів після фарбування. Повністю фарба зійшла через 3 місяці.

Враховуючи комплектацію, відсутність аміаку у складі, швидкість та простоту використання – хороший варіант для домашнього фарбування.

________

Фарба для волосся L'Oreal Paris Casting Creme Gloss