alena.rosee

🖤 Colour Intense - тестую хіти бренду

🖤 Colour Intense - тестую хіти бренду

Colour Intense відомий український бренд декоративної косметики , засобів для нігтів та ще ароматних спреїв з бюджетного сегменту.

В мене в косметичній тумбочці я знайшла 4 їх продукта та вирішила про них розповісти 😊

Деякими я користуюсь часто, в деякі майже нові, тому почну з скульптору))

Як можна побачити на фото, я цим продуатом дійсно користуюсь 😁 Давайте подивимось , його плюси і мінуси.

  • Пакування: ну тут мені не дуже подобається , пластик тонкий, кришка не завжди тримається, але за таку ціну ок)
  • Текстура і відтінок: відтінок мені дуже довподоби , це класичний taupe, без рижого, теплого підтону. Можна сказати аналог відомого та колись дуже популярного скульптора Nyx. В мене саме цей скульптор Колор Інтенс другий, то ж перший був ще більш сірий, мабуть залежить від партії і року випуску. Текстура не пилить, але твердий. Хоча плюс в тому, що дуже важко їм переборщити .
  • Люблю цей продукт, віен бюджетний , у нього гарна стійкість, приємний відтінок. Моя оцінка 8/10 (2 бали знімаю за пакування).

Румяна невидимки 😁

Взагалі сам формат, такий же , як у скульптора , але Румяна ще твердіши, хоча відтінок гарний.

В мене це 01 Натуральний. Щоб нанести щось яскравіше , треба дуже постаратись, для порівняння маю майже такий відтінок рум'ян Кіко і що б їх набрати треба просто доторкнутись до них пензликом.

Тут треба прикласти зусилля ))) далі вже з макіяжем я додам ще рум'ян для фото, але в реальності так роботи не потрібно )))

Пакування як в скульпторі, пластик тонкий, кринкова може сама відкритись)

Відтінок приємний , це рожево-теплий , освіжаючий колір, але хотілось би бїдьте пігменту і кольору.

Цими рум'ягами я користуюсь рідко, тому оцінка 5/10, де 5 за гарний колір.

Цей бальзам , мабуть, хіт марки , бестселер , та я з ним познайомилась десь менще, чим півроку тому.

Бальзам має пластиковий футляр, закривається він нормально , в косметичці не відкриється )

Має приємний, досить насичений, аромат ягід 🫐

Стік в нього темний , але на губах він спочатку полупрозорий, потім дає колір.

В мене на губах він проявляється досить яскраво , тобто це не просто легкий балм, це повноцінний кольоровий бальзам.

Тримається години 2-3, не липкий, не жирний , губи не сушить.

Моя оцінка 9/10.

На свотчі з бальзамом, яскраве та рожеве, це тіні в стіку, в відтінку 408, які я сьогодні знайшла новенькі в тумбочці )))

Сам стік м'який, є блискітки різного розміру, на зворотньому боці кушон для нанесення чи розтушування.

Тіні легко наносяться, але спробувавши на очах, зрозуміла що потрібна база. Саме цей колір без бази виглядає рожево - полупрозорим , ефект як наче у вам алергія і покрасніли очі)) тому я нанесла базу Urban Decay , а вже зверху тіні.

Моно колір вже ж мені не дуже цікаво, тому зі своєї улюбленої рожевої палетки Nyx , я додала кольору , але залишивши кремові тіні Колор Інтенс на верхній повіці)

Також я додала акцент : кольорова туш на нижні вії. Це улюблена яскрава golden rose синя туш )

Взагалі, тіні непогані, якщо інший колір мабуть більш універсальні , стійкість з базою нормальна, без бази думаю будуть скачуватись. Також тут на фото модна розгледіти рум'яна ☺️

Також не фото додала тіні соло)

Моя оцінка 8/10.