Ksyposhka

А як часто ви мажете волосся чорною ікрою ?

А як часто ви мажете волосся чорною ікрою ?

Почну з того що в мене тонке волосся ,яке починає завиватися при волозі ,а при легкому вітерці пушитися та плутатись .

Зараз я відпускаю волосся та натуральний колір ,але залишилися пофарбовані в блонд кінчики які дуже схильні до ламкості .

Росте моє волосячко ну дуууже повільно ..тож щоб зберегти довжину мені потрібен був дієвий засіб який зменшить кількість посічених кінчиків щоб не стригти часто ,та запобігатиме сухості і ламкості по усій довжині .

До цього я використовувала різні засоби але більшість тільки підсушувало і так сухе волося .

І ось мою увагу привернула відновлююча сироватка від Американського бренду Alterna Caviar з екстрактом чорної ікри.

«Такого ще в нас не було»-сказала я своєму волоссю та придбала засіб 😅

Що обіцяє нам виробник :

  • Відновлює пошкоджене та сухе волосся.
  • Зменшує ламкість волосся .
  • Надає волоссю м'якість та блиск.
  • Захищає волосся від негативного впливу довкілля спровокованого зовнішніми факторами, УФ-випромінюванням, старінням, хімічним впливом та ушкодженнями при створенні укладання;
  • Підходить для фарбованого волосся.
  • Екстракт ікри неочищеної осетрової риби, багатий на натуральні жири Омега-3, нормалізує баланс вологи, повертає волоссю еластичність і блиск.

  • Флакон йде з дозатором ,але на першому тиждні використання він в мене впав та відбився ,тож я замінила його піпеткою з іншого засобу ,хоча на вигляд наче так і було 😅
  • Аромат -дуже приємний ,пахне чимось солодким (звістно шкода шо не ікрою😂) ,але швидко вивітрюється ,та на волосі не залишається .
  • По текстурі сироватка схожа на олію для волосся але не така жирна і більш рідка .
  • Не липка і руки після неї теж не жирні .
  • Так як у мене волосся небагато ,розход засобу невеликий я за 2місяці використала тільки чверть баночки,може трішки більше .

Я використовую цю сироватку вже більше 2х місяців , наношу її після миття ,на вологе волосся і висушую феном (холодним повітрям ),або воно висихає само, я для себе різниці не помічаю

Сироватку можна наносити і на сухе волосся але мені зручніше на вологе.

Волосся після нанесення легко розчесується , але як і з олією треба не перестаратися і не нанести дуже багато.

Можу сказати що виробник не збрехав,і волосся після сироватки виглядає більш доглянутим ,густим .

Волосся стає гладеньким по усій довжині ,волосинки які відростають не тирчіюять у різні сторони ,і не роблять оцей ефект посіченого волосся .

Блищить як після салону (то напевно через ікру 😂 )

Непогано зволожує ,та замість того щоб пушитися волосся вкладається в гарні хвилі наче я підкручувала на плойку.

Так ,він не дешевий але це поки що кращій засіб яким я користувалася , але для мене ціна повністю виправдана.

І на просторах інтернету можна знайти дешевше ніж тут🤫

10/10