Sas

Calvin Klein Truth — скромний парфумерний шедевр

Calvin Klein Truth — скромний парфумерний шедевр
Calvin Klein Truth — скромний парфумерний шедевр

Свій перший допис я вирішила присвятити своїм єдиним, неперевершеним та довершеним парфумам, своєму ароматному я — Truth від Calvin Klein.

Аромат Truth створений у далекому 2000 році. А тому виходить, що в наступному, 2023 йому виповниться 23 роки. Це солідний вік, скажу я вам!

Щоправда, моє з ним знайомство відбулося значно пізніше — навесні 2010 року мені, як любительці зелених та трав’яних ароматів, подарувала його мама. Цей подарунок виявився одним із найбільш вдалих за все моє життя: я користуюсь ним вже 12 років.

А ще я помітила, що «застрягла» в ароматах, створених на початку нинішнього століття. Чи завдяки запахам намагаюся ненадовго повернутися в дитинство, чи дійсно, період 2000-х був часом створення парфумерних шедеврів, що дожили до сьогоднішнього дня. Герой відгуку — яскравий тому приклад.

Лаконічно, скромно та елегантно. Світло-бежева упаковка, з непримітним написом із найменуванням.

Флакон з товстого скла зі сріблястою кришкою. Пульверизатор працює бездоганно: на виході продукт перетворюється на найніжнішу тонку хмарку.

Бренд СК, безумовно, американський, а от самі парфуми виробляються у Франції.

Коли починаєш трохи цікавитися парфумерією, використовувати її, то крім назви і торгової марки, доходиш і до творців композицій. Це приблизно як у кіно, вся слава дістається акторам, а режисер та сценарист, як правило, залишаються у тіні.

Так ось, Truth — дітище трьох парфумерів. Трьох чоловіків. Трьох "носів". Причому в послужному списку кожного з них є чудові композиції:

  • Alberto Morillas - Armand Basi in Red
  • Jacques Cavallier - Chic Carolina Herrera
  • Thierry Wasser - Christian Dior Addict

А ще Тьєрі Вассер – головний парфумер будинку Guerlain на сьогоднішній день.

З перших нот аромат вразив мене саме насиченими трав'янистими нотами. І це не аромат польових трав, це щось соковитіше, більш водяне, начебто запах скошеної трави і зрізаних квіткових стебел водночас.

Водянистий, «мокрий» аромат, мабуть, він чудово розкрився б у вологому кліматі. Відразу з'являється якесь напівзаросле озеро з лататтям, повітря важке через спеку, але просочене вологою. Навколо все зелено, все дихає водою.

Скошені лугові трави звучать першу годину, потім на перший план виходить лілія. Об'єктивно оцінивши на всю картину, можу сказати, що лілія тут цілком доречна — вона додає певної квітковості, жіночності. Не думаю, що сюди підійшли б інші квіти, на приклад, троянда чи півонія — вони б зробили аромат більш наївним, додали б йому простоти. А от лілія досить добре вписалася своєю аскетичністю.

Загалом аромат гіркуватий, зелений, трохи пилковий. Гостроти йому надає яскрава нота конюшини (як квітів, так і зелені). В результаті, вся композиція виходить вельми неординарною — насичено-квіткова, терпко-зелена і дуже ніжна в шлейфі.

Стійкість у парфумів 6-8 годин, шлейф політкоректний, але помітний. Рекомендую всім неофітам, яких тягне до класики, але самі класичні аромати поки що здаються занадто складними.