wowmom

Шикарна формула для такої бюджетної помади! Кремовий фініш, стійкість і велика палітра кольорів

Шикарна формула для такої бюджетної помади! Кремовий фініш, стійкість і велика палітра кольорів

Привіт, красуні!

У кожного бренда, є такі засоби, які їм вдається робити найкраще за все. От, наприклад, Golden Rose в мене асоціюється з класними помадами. В мене було (і є до сих пір) багато помад від них, і я х впевненістю можу заявити, що в них якість набагато вище за ціну.

Golden Rose Matte Crayon Lipstick не виняток! Це чудова помада у формі олівця

Шикарна формула для такої бюджетної помади! Кремовий фініш, стійкість і велика палітра кольорів

Олівець потрібно точити. Він має досить широкий грифель, і не кожна точилка це може зробити, але я багато бачила точилок з широким отвором.

Єдиний мінус такого формату, що коли ви точите помаду, багато засобу просто йде в нікуди. Але за таку ціну, можна закрити очі.

В палітрі дуже багато віддінків, і я впевнена, що кожна знайде собі віддінок по душі. Починаючи від кремового нюда, закінчуючи насиченими яскравими кольорами.

В мене 2 віддінки: 11 та 19.

Мій улюблений віддінок 11. Його я використала до останньої крапельки.

Це в міру яскравий, та в одночас повсякденний нейтральний рожевий. Він не теплий, і не холодний.

Він дуже класно освіжає, і доречно виглядає в майже будь-якій ситуації.

19й віддінок - це справжнісіньке виноградне вино, с фіолетовим підтоном. Красивий осінній віддінок, який бере на себе всю увагу. Він потребує ідеального тону обличчя, та мінімального макіяжу очей.

Хоч помада заявлена, як матова, вона має все таки більш кремовий фінін, та наглухо не застигає. Але не переживайте, блискіток або дешевого перламутру в ній нема.

Вона дуже класна лягає на губи, розгладжує рельєф, та не сушить.

Стійкість класна, як для такої текстури, 4-5 годин, потім можна трошки обновити, хоча перекус вона спокійно витримає.

Та і в принципі, підводячи підсумки, треба відзначити, що це дуже якісна помада, за невелику ціну, на яку я вам раджу звернути увагу, особливо, якщо ви не фанат глухо матових текстур.

Дякую, що читаєте 😘