Туш для брів від Maxi color. Відгук після півроку користування

Туш для брів від Maxi color. Відгук після півроку користування

Оооооо брови, то їх потрібно малювати, то вкладати віском, то підкреслювати тушшю.

Завжди користувалась лише однією тушшю для брів але вирішила ризикнути і спробувати щось нове та більш бюджетне.

Знайшла я туш від Maxi color, вразилась низькій ціні та дуже гарними відгуками, які переконали мене купити та спробувати її в ділі.🫣

Моя основна вимога була у тому, що туш має підмальовувати та закріплювати брови. Eyebrow mascara ART виконала лише частину вимоги і то дуже слабенько....😐

Щіточка виявилася для МЕНЕ не зручна, зовсім. Вона набирала дуже багато матеріалу і тим самим надавала ефект брудних брів (з іншими такого ще не було), хоча з часом можна прилаштуватись.

Про стійкість тут навіть і казати нічого - її немає. Нанесли на брови, ходіть так поки випадково не доторкнетесь до них, одразу все стирається. Так з кольоровою частиною тут добре, брала 03 відтінок, мені він підійшов, ніякої рижини не було.

Але коли я купую туш для брів, ти паче доволі рідких та світлих я хочу фіксації та стійкості хоча б на пів дня....

Моє враження від неї залишилось 50/50, ніби то ціна ну дууууже приємна, гарний колір, але незручна щіточка та нульова фіксація, тож я рекомендувати її не можу🤷

Туш для брів від Maxi color. Відгук після півроку користування
Туш для брів від Maxi color. Відгук після півроку користування