Тоніки від Bielenda. Невелика ціна - погана якість?

Тоніки від Bielenda. Невелика ціна - погана якість?

Тонік є невід'ємною частиною мого щоденного догляду. Раніше в моєму догляді він був один, а тут вже цілих 2.

Ці тоніки я побачила у соціальних мережах, їх ціна та відгуки дуже привабили мене,ну от я і не стрималась.

Якщо чесно, за таку ціну я нічого від них не очікувала.

Зелений тонік я використовую у вечірньому догляді, а синій в ранковому, так як у складі зеленого є кислоти.

Скажімо так, різниця у них є і досить-таки відчутна. Зелений дуже ніжно очищує шкіру, після використання цього тоніку вона стає пружною, зволоженною та дуже приємною на відчуття. Ніякої алергічної реакції у мене не виникло, що не може не радувати. На обличчі потихеньку зникають прищики(так, це звичайно у комплексному догляді але якщо б тонік був поганий ,то вони б вже повилазили).

Синій тонік, самий простий так нічим непримітний. Враження від нього якогось немає, самий звичайний, так, шкіра стає м'якше, зволожена і на цьому все, цей тонік точно підійде людям с дуже чутливою шкірою бо від ну дуже ніжний, для ранкового догляду саме те, як для вечірнього, то у ньому не буде сенсу.

Якщо підвести підсумки:

Зелений тонік

- гарно зволожує;

- містить кислоти;

- шкіра пружна та тонізована;

- приємні відчуття після використання;

- дуже заманливо ціна.

Синій тонік

- найкращий для чутливої шкіри та ранкової рутини;

- гарно зволожує;

- пом'якшує шкіру;

- заманливо ціна.