wowmom

Тональний крем, який скоріше набридне, аніж закінчиться! Зате як перекриває недоліки!

Тональний крем, який скоріше набридне, аніж закінчиться! Зате як перекриває недоліки!

Привіт, красуні!

В чому феномен тональників від Enough? На це є декілька причин!
По-перше, ви ніде не знайдете 100 мл засобу за 300 грн.

По-друге, вони дійсно круто перекривають недоліки та почервоніння, в чому я вже не одноразово переконалась. Їх в роботу навіть візажисти беруть, особливо при роботі з моделями.

І вишенька на торті - наявність досить високою фактору захисту від сонця.

Їх існує декілька версій: і відбілююча, і зволожуюча, в з пептидами, та сьогодні я поділюся своїми враженнями від тонального крему Enough з муцином равлика.

Тональний крем, який скоріше набридне, аніж закінчиться! Зате як перекриває недоліки!

В мене найсвітліший віддінок 13 із існуючих (є ще 21 та 23).
Звичайно, вибір віддінків невеликий, особливо, якщо ви дуже світла, або дуже засмагла красуня.

Бо найсвітліший колір далеко не світлий, і підійде дівчатам, наприклад, які користуються тональними Medium.

Крем має нейтральний підтон, тобто не надто сірий, якщо порівнювати зі стандартними корейськими бібіками.
Формула тонального не густа, але така наче жирненька.
Саме тому, він пластичний, і гарно лягає на шкіру.

Наносити його краще вологим спонжем, щоб прибрати залишки, але і пензлем виходить добре, особливо, якщо вам ж, що приховувати, і вам потрібне щільне покриття.

Зараз в мене шкіра в нормальному стані, але були часи, коли обличчя виглядало ось так...стрьомно.
Запалення, шелушіння і сліди пост-акне.

(Ось що буває, дівчатка, якщо не правильно доглядати за собою).

А тепер подивіться, як круто тональний крем перекрив всі недоліки, і вирівняв тон. Ну магія, не інакше!

Він прекрасно ліг на шкіру, не підкресливши нічого зайвого. І повірте, він красиво виглядає на обличчі, завдяки зволожуючим компонентам.

Єдиний мінус, особисто для мене, це те що він набридає. 100 мл - це ну дуже багато, особливо для людини, яка любить міняти косметику, як рукавички:-)

Також майте на увазі, що крем пластичний, і не фіксується на шкірі, тому пудрою фіксувати - обов'язково.

Влітку тональний буде відчуватися на шкірі, але для періоду міжсезоння - варіант супер.

Жирній шкірі треба в принципі обходити тональні крема від Enough.

В усьому іншому, Enough Snail Foundation - прекрасний!

Дякую за увагу 😘