krutoguuz

Чоловіче б'юті СПА

Чоловіче б'юті СПА

Після того, як на днях робила йому гідрогелеву маску від Shelly (https://club.makeup.com.ua/post/16130/), вирішила продовжити його б'юті ритуали та зробити догляд за ніжками.

Тому я зібрала все потрібне для процедури, взяла миску з теплою водою та прийшла до нього. Спочатку він не розумів, що відбувається 😅 а потім кайфонув.

Таке було до ⬇️

Чоловіче б'юті СПА
Чоловіче б'юті СПА

Ніщо так добре не запускає процеси, як відлущення відмерлих клітин.

Тут в нагоді став крем-скраб від Shelly з подарункового набору.

вже після цього етапу можна було б закінчувати, бо ніжки вже стали набагато гладкішими, але ми йдемо далі.

Промасажували та змили.

Потім я одягнула йому шкарпетки також з подарункового набору від Shelly для педик'юру на 20 хвилин, потім відразала передню частину шкарпетки так, як вказують в інструкціі та зробила педик'юру та відправила зі страховкою в ванну то всьо змивати, бо самого засобу там ще залишилося повно, можна було ще 5 людям зробити.

Далі на сухі ніжки нанесла крем з 20% сечовини, який нещодавно придбала в пробнику тут(є на 1 фото).

Сама щоденно ввечері перед сном використовую пом'якшуючий крем від Shelly.

Як на мене вже досить крутий результат, охайна кутикула та нігті, зволожена шкіра та набагато менше відмерлої шкіри на п'яточках.

На ранок хлопець прокинувся зі словами: "Ще ніколи мої ніжки не були такі м'якенькі, як в малюка" та сказав, що тепер хоче такі процедури частіше 😅.

Також додала від себе в позначках засоби для відлушення та зволоження шкіри, які реально працюють!

Як вам результат? Балуєте своєї чоловіків?