wowmom

Стійка, нюдова, шоколадна, але така липка помада! Та все одно вона мені подобається!

Стійка, нюдова, шоколадна, але така липка помада! Та все одно вона мені подобається!

Привіт, красуні!

Я обожнюю помади, з якими можна не паритись. Нафарбувалась вранці, потім п'єш, іси, працюєш, а колір все одно залишається на місці, що в дзеркало можна не дивитися.

І моєю першою "невбиваємою" помадою була саме L'Oréal Les Chocolates. Це вона мені показала, що таке справжня стійкість, і це з нею я порівнювала всі свої інші покупки. Тож, хочеться трохи поговорити про цю класну помаду.

Стійка, нюдова, шоколадна, але така липка помада! Та все одно вона мені подобається!

Як не важко здогадатися, лінійка присвячена цукеркам, тому віддінки мають "солодкі назви".

Доречі, в палітрі дійсно є красиві кольори, які точно сподобаються багатьом дівчатам.

В мене віддінок 842 Candy Man.

Не дивлячись на те, що помада в мене вже дуже давно, і я рідко нею користуюся, але інколи, саме цей віддінок, як ніколи доречний.

Ви мене спитаєте: "Альона, а що ж це ти кажеш, яка класна помада, і рідко її використовуєш?" А я вам відповім!

Справа в тому, що я маю теплий колір шкіри, а віддінок Candy Man ну такий холодний, і до того ж дуже світлий. З ним я наче "трохи померла".

Але коли я роблю макіяж в блакитних кольорах, то цей колір ідеально пасує.

Раніше мені подобалось використовувати помаду з олівцем, темнішого віддінку. Тоді вуста виглядають об'ємніше.

Хочу відзначити, що помада дуже липка, але і дуже стійка. Мені навіть здається, що у неї більше липкість, ніж у Maybelline SuperStay Matte Ink.

Але її частково можна прибрати, якщо промокнути губи серветкою, через 2-3 хвилинки після нанесення.

До речі, помада приємно пахне шоколадкою.

І остання ложка дьогтю...

Через особливість світлого віддінку, вона може не дуже красиво виглядати біля слизовій...чи скатується вона, чи з'їдається, але через пару годин, макіяж хочеться поправити.

Та і це я не можу назвати глобальною проблемою.

L'Oréal Les Chocolates - помада зі своїми плюсами, та мінусами, з якими я готова миритися, бо якість і стійкість мене абсолютно влаштовують.

Дякую за увагу 😘