Mbubka

Поговоримо про гостре ? 🗡️ 🪒

Поговоримо про гостре ? 🗡️ 🪒

Хочу сьогодні розповім вам про те що наболіло.

Користувалась я завжди станками biс miss soleil Bella . Але тут вони закінчились , і тут я в пошуках хорошої бритви 😅

Першою стала biс на три леза. Все б чудово якби голівка рухалась 🙂 А так вона не зручна , в руці мені тримати її не зручно , легко порізатись , важко контролювати силу натиску. Все що в ній крутого це гострі леза.

Далі - Venus ,яку я спробувала один раз хоча думала що буду в захваті так як на вигляд вони вау 😍 ( і пахнуть доречі, ще такого не бачила 😅)

В ній також 3 леза , але великі зволожуючі смужки, вона дуже зручна , голівка рухається АЛЕ голить погано , чи то вона погано нагострена чи то їй не вистачає четвертого леза. По одному місцю потрібно приходитись 3 рази. Та , парадокс, в інтимних місцях вона голить погано але без червоних цяток які кровоточать не обійтись)

І все ж , я повертатимусь до міс белли). 4 гострі леза , зручна ручка та плаваюча голівка. Вона якщо й найкраща то важкодоступна 😅 я її дууже рідко можу застати в наявності.

Не знаю, можливо я щось роблю не так чи що але дружба з станками на 3 леза в мене не склалась 🤷🏻‍♀️

Можливо ви маєте поради для комфортного гоління ?