Оліч

La'dor Scalp Scaling Spa Hair Ampoule

La'dor Scalp Scaling Spa Hair Ampoule

Як на мене в нього є великі переваги - це його ціна та мелнький об'єм, що дуже зручно для тестування продукту. Текстура у нього кремова, без абразиву. Як далі буде видно зі складу, пілінг відбувається за рахунок саліцилової кислоти, що повинна дуже м'яко відлущувати ороговілу шкіру, а також регулювати виділення себуму. Шкіра після нього свіжа, відчувається "холодок". Наче поки що все добре.

Але прочитавши склад (мені знову допоміг AI))), у мене виникли деякі підозри:

  1. D.I water: Основний компонент продукту, розчинник для інших інгредієнтів.
  2. Disodium EDTA: Хелатуючий агент, допомагає стабілізувати формулу і підвищує стійкість продукту.
  3. Propylene Glycol: Вологоутримуючий агент, може підтримувати гідратацію шкіри.
  4. Glycerin: Зволожувач, допомагає притягати та утримувати вологу на поверхні шкіри.
  5. PEG-45M: Поліетиленгліколь-45M, може використовуватися як загусник та стабілізатор.
  6. Citric Acid: Кислота, може використовуватися для регулювання pH продукту.
  7. Betaine: Вологоутримуючий і зволожуючий агент, сприяє гідратації шкіри.
  8. Cetearyl Alcohol: Сполучний засіб, може використовуватися для стабілізації формули.
  9. Glyceryl Stearate SE: Емульгатор, допомагає змішувати компоненти на водній і олійній основі.
  10. Steartrimonium Chloride: Живильний засіб для волосся і шкіри голови.
  11. Dimethiconol: Силікон, може поліпшувати текстуру та структуру волосся.
  12. Hydrolyzed Collagen: Гідролізований колаген, може покращити структуру волосся та шкіри.
  13. Polyglutamic Acid: Зволожувач, що допомагає утримувати вологу.
  14. Methylparaben, Propylparaben: Консерванти, що допомагають зберігати продукт.
  15. Menthol: М'ятний аромат і охолоджуючий ефект на шкіру.
  16. Benzophenone-5: Ультрафіолетовий фільтр, захищає продукт від руйнівної дії сонячних променів.
  17. Snail Secretion Filtrate: Фільтрат слизу равлика, може містити антиоксиданти та поживні речовини для шкіри.
  18. Camellia Sinensis Leaf Extract: Екстракт чаю, може містити антиоксиданти та протизапальні властивості.
  19. Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract: Екстракт чайного дерева, відомий своїми протизапальними властивостями.
  20. Rose Extract: Екстракт троянд, може містити антиоксиданти і заспокійливі властивості.
  21. Ceramide NP: Церамід, може підтримувати бар'єрну функцію шкіри.
  22. Aloe Barbadensis Leaf Juice: Сік алое вера, може заспокоювати та зволожувати шкіру.
  23. Argania Spinosa Kernel Oil: Масло аргани, багате жирними кислотами, може живити і зволожувати.
  24. Cyclomethicone, Dimethiconol, Mineral Oil: Силікони та мінеральна олія, можуть створювати бар'єрний шар на шкірі та волоссі.
  25. CI 15985: Барвник, може надати продукту колір.
  26. Perfume: Аромат, додає продукту запах.

Тут слід звернути увагу на наявність певних інгредієнтів, таких як метилпарабен та пропилпарабен, які можуть викликати алергічну реакцію або подразнювати деякі типи шкіри. Також, мінеральна олія та силікони можуть залишати відчуття "закупореності" на шкірі. Відчуття свіжості, я так розумію, тут надає ментол в складі.

Я б не стала зловживати цим пілінгом, бо не люблю мінеральну олію в складі, а тут ще й силікони є, хоч мабуть і в невеликій кількості. Зараз користуюсь цим скрабом https://club.makeup.com.ua/post/15488/, як на мене він має трохи кращій склад.

La'dor Scalp Scaling Spa Hair Ampoule