Zhukovka

100% натуральні рум'яна від Alterra 🌸

100% натуральні рум'яна від Alterra 🌸

Про свою нелюбов до Alterra я вже розповідала у дописі #яніколине

Сьогодні хочу розповісти про любов , а саме про Alterra NATURKOSMETIK Рум'яна Multicolour 01 - Rose Shimmer

Характеристики товару: 🔱Натуральна косметика 🔱Вегетаріанська 🔱Без водорозчинних синтетичних полімерів 🔱Без мікропластику

Від виробника :

Alterra Multicolour Rouge 01 - Rose Shimmer, 9 g Натуральна косметика від Alterra – багатобарвні рум'яна, з органічним алое віра, визначають контури обличчя та забезпечують свіжий вигляд.  Нанесені безпосередньо на вилиці, вони надають шкірі природного вигляду.  Цей рецепт на 100% без мікропластику відповідно до сертифікованої натуральної косметики.

Альтера позиціонує себе , як натуральна косметика , що ж , давайте поглянемо на склад рум'ян

Інгредієнти: Talc | Міка | Caprylic/Capric Triglyceride | Magnesium Stearate | Macadamia Integrifolia/Tetraphylla Seed Oil | Ricinus Communis Seed Oil | Каолін | Simmondsia Chinensis Seed Oil | P-Anisic Acid Tocopherol | Glyceryl Caprylate | Tin Oxide | Helianthus Annuus Seed Oil | Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder

Хочу сказати , що складом я більш ніж задоволена ! А ти ?)

Багатобарвні рум'яна з органічним алое віра, забезпечують свіжий вигляд, надають шкірі природного вигляду! Вони майже не мають запаху , легенько лягають на вилиці , придаючи легкого сяйва і ніжного рожевого відтінку . Їх легко набрати на кісточку , на обличчі рівномірно лягають і залишають , наче, кремове відчуття 🌸 Вони пасують до денного мейку , коли треба підкреслити , а не виразити . На руці , нажаль, майже не видно м'якого рожевого кольору , проте видно природне сяйво 🌸 Ту-ру-ту-ту-ду я це Люблю 🩷