krislemly

Бюджетна знахідка для волосся)

Бюджетна знахідка для волосся)

Привіт-привіт)

Сьогодні хочу розповісти про свою бюджетну знахідку для волосся, спрей для волосся, який виявився дуже класним.

Отже, Dr.Sante Argan Hair.

Ціна: 60 грн.

Обʼєм: 150 ml.

Аромат: просто неймовірний, щось таке солодко-східне, мені дуже подобається. І він залишається на волоссі впродовж дня.

Склад: відсутні параметри і барвники (для мене це не важливо, оскільки на моєму волоссі класно працюють і засоби з ними). Також велика кількість олій та екстрактів. Але і різні консирванти та силікони теж присутні.

Дозатор працює справно, дає оптимальну кількість продукту, не «плюється». Але в мене спрей в старій версії, зараз дозатор трішки змінився.

Використання та результат:

Я наношу його або на сухе, або на вологе волосся після миття. В мене довге волосся, тому в особливо вітряні дні я наношу його додатково. Обожнюю цей спрей особливо в весняно/осінній період коли волосся електризується, з цим спрейчиком про це можна забути. Спрей не липкий. Волосся він не склеює. Не залишає відчуття жирності та не обтяжує волосся. Полегшує розчісування волосся. Волосся стає дуже блискучим та слухняним, перестає постійно плутатись. Саме волосся лежить ніби одним полотном, волосинка до волосинки, кінчики виглядають акуратними та доглянутими. Тому якщо шукаєте класну бюджетну «пшикалку» можу сміливо рекомендувати.