alena.rosee

Kiko Milano Velvet Passion Matte Lipstick 💄

Kiko Milano Velvet Passion Matte Lipstick 💄

З Кіко у нас давня дружба десь з 2010 року, тоді вже бренд вийшов на широкий ринок Італії і далі в Європі та США.

Матові помади одни з найперших хітів бренду, разом з компактними пудрами , тому думаю багато хто вже має парочку вельветових помадок Кіко 💄

Сьогодні допис про дуже неоднозначний відтінок 326 💛

Пакування:

Це класична чорна коробочка та якісний футляр для помади , закривається на клік, тому в сумочці не відкриється.

Аромат: класичний для Кіко помад - ванільно-карамельний 🍭🍰

Текстура: у вельветових помад стік досить сухий, але наносится плавно (у червоних і темних, у дуже світлих відтінках треба "потанцювати" з нанесенням)

Стійкість: стійкість досить висока, це не супер стійка матова помада, але переживе каву і салатик

Фініш: фініш у всіх відтінків матовий з легким сяяням , але я люблю промокнути губи матувальною серветкою

Відтінок 326

Це той колір , яким просто так за 30 сек губи не накрасиш.

Це текстура а-ля пудри на губах або румян у відтінку Натурал, причому при явній матовості ця помада губи не сушить.

Відтінок світлий, тому з ним повинен бути повний Мейкап та рівний тон шкіри.

Зі стіку його краще не наносити, бо буде щільне покриття, тому я наношу саме цей відтінок розтушовочними пензликами ( інші відтінки цвєі помади значно простіші в використанні).

Можливо мало хто знає, але у Кіко є додаткова функція як гравіровка.

Так як я раніше працювала майже на всій косметиці Кіко, то не могла відмовити собі в іменному футлярі 😁

Ви можете нанести буль-яке слово , ну наприклад ім'я (до 15 символів) та вибрати символ емоджі за бажанням . В мене нанесено ім'я та призвище )

Графірують тільки матові помади ,потім ваш ковпачок ви можете переставити на іншу помаду Кіко . Коштує послуга 1 євро.

Доступна ця послуга зараз тільки в головному магазині Кіко в Мілані біля Дуомо , але на свята (особливо на Різдво) така функція може з'являтись на офіційному сайті і ви при замовленні легко можете додати послугу "Гравірування".

Дякую за увагу 💕