Анастасія Фоміна

Копія гелевих олівці від Lamel?🤔

Копія гелевих олівці від Lamel?🤔

Після повернення бренду Ln pro я одразу була зацікавлена в купівлі гелевого олівця для очей з метою протестувати його та порівняти з таким самим від Lamel.Отже,у мене відтінок 104 це такий як чорнильний відтінок,тобто чорний з відтінком синьо-фіолетового.Він дуже м'який,якщо хочете малювати ним стрілки-знайте,тоненькі та рівненькі наврядчи вийдуть,а от розтушовану як диска стрілку зможете зробити за секунду,в цьому олівець дуже хороший.

Копія гелевих олівці від Lamel?🤔

На пакуванні заявлено,що це кайял,отже його можна наносити в слизову,я не дуже люблю профарбовувати слизову,у мене чутливі очі,але спробувала.Виглядаж олівець на слизовій добре,наноситься як по маслу,але у мене моментально почервоніли очі і так як я тестувала цей олівець на стійкість і ходила з ним якийсь час,я весь час носіння відчівала ,що в мене слизяться очі від нього.Але то суто індивідуально,в мене така реакція на усі олівці,а іноді і на туші.

Щодо стійкості:тримався він першу годину добре,потім почав збиратися куточку ока и відпечатуватися на нижній повіці.Але в цілому я не виглядала як панда через 4 години носіння.

ну і головне-чи справді це копія на Lamel?

Мені здається,що олівці ідентичні,реально.

у мене був якось чорний гелевий олівець Lamel і мої очі так само реагували на нього,була така сама стійкість і такі самі властивості.

Звичайно стверджувати ,що вони однакові я не можу,не я їх створювала,але суто по відчуттям ви мої враження зрозуміли.