M O N D ✨️

База для мого волосся. Частина 2

База для мого волосся. Частина 2

Опис:

Кондиціонер OGX з бразильською кокосовою олією, протеїнами кератину, олією авокадо та кокоса доглядає за волоссям після застосування шампуню. Формула містить екзотичні інгредієнти, захищає локони від негативного впливу навколишнього середовища.

Про шампунь з цієї лінійки розповідала тут: https://club.makeup.com.ua/post/16404/

Баночки у шампуню та кондиціонера однакові, по 385ml. Упаковка стильна і екологічна. Оформлена в бронзовому відтінку.

Аромат на любителя: солодкуватий насичений кокос. На другому плані відчуваються менш приємні ноти. Шампунь пахне краще.

Консистенція густа та щільна. Абсолютно не підходить для цієї упаковки, адже шийка тонка і видавлювати кондиціонер складно. До складу входить кокосова олія, яка має властивість замерзати в прохолоді.

Кондиціонер потребує трохи часу, щоб подіяти. Наношу після шампуню, відступаючи 10см від коріння. В міру жирний, добре розподіляється по волоссю.

Пухнасті волосся прибирає, але не на 100%. Легше розчісувати не стало. Але волосся стало м'якше. Точно додає волоссю блиск, є зволоження. Волосся розгладжує. При цьому важливо правильно їх укласти за допомогою фена. Якщо не укладати, буде природна хвилястість.

Добре показав себе на пересушеному волоссі, повернувши їм красу та здоров'я. Як доповнення до шампуню – непогане. Однак шампунь сподобався більше. Якщо прибрати недоліки та покращити ефективність, буде нарівні з проф.засобами.

______

Розгладжуючий кондиціонер для зміцнення волосся "Бразильський кератин"

OGX Brazilian Keratin Therapy

База для мого волосся. Частина 2
База для мого волосся. Частина 2
База для мого волосся. Частина 2
База для мого волосся. Частина 2
База для мого волосся. Частина 2
База для мого в�олосся. Частина 2
База для мого волосся. Частина 2