DARIIAKOVACH

Повний образ на побачення 👫🏻

Повний образ на побачення 👫🏻

Ми з чоловіком рідко куди вибираємось,адже він раніше взагалі вдома не був,а тепер рідко є така можливість. Але заради відновлення після пережитого інколи все ж знаходимо час побути вдвох на повітрі.

Я обожнюю бути "красивою" в цей час) Звичайно ж я красива і без макіяжу,але так хочеться згадати ті роки,коли бігла на побачення,збиралась,малювала губи і летіла просто на крилах до нього. Тоді це було "красою" і без цього ніяк)

Починаю все з бб,я зараз не використовую спф,бо він є моєму бб. Я вже опублікувала на нього огляд,він справді вартий уваги.

  • Nextbeau 02 natural beige (наношу спонжем за 40 грн з супермаркету С,він дуже гарно розбухає і мʼякий)

Далі переходжу до брів,використовую 2 продукти

  • Мило для брів від Bless,в комплекті зручна щіточка. Воно гарно фіксує і не створює ефект плівки на бровах
  • Олівчик для брів від Patricia Ledo 02, на нього також робила вже огляд. Заповнюю початок брів і промальовую нижню лінію

Тепер рум'яна,я їх дуже полюбила

  • Рум'яна від Pastel 42, просто гарний персиковий колір,який точно придасть свіжості і легкості образу

Очі? Тут завжди приходять на допомогу подаровані продукти від MakeupClub

  • Палетка тіней від Karaja. Використовую коричневі відтінки на все повіко і затемнюю ближче до росту вій,також роблю легку (ледь помітну) стрілочку найтемнішим відтінком
  • Каял на слизову також від Karaja,він чудовий
  • Туш,яку я дуже люблю,більше ніж від мейбелін. Це туш від Rimmel 2в1. На всі продукти я вже робила огляди,тож можете перейти через продукти на мої огляди) Сьогодні без посилань)

Ну і Вишенька на тортику,губи

Знову ж таки помада з набору від makeupclub

Я дуже їх полюбила,вони хороші і якісні. Я в звичайному житті наношу 1 крапку і розтушовую пальчиком. І відтінки змінюються від такого нанесення,тому маю не 4 помади,а 8 по факту)

  • Maybelline Vinyl ink 20 coy. Просто 1 крапля і гарні губки готові
  • Олівчиком роблю чіткішу форму,він у мене універсальний і підходить під всі помади,бо майже повторює колір губ. Pastel 205

Макіяж готовий,а як же волосся,аромат і тіло?) Зберемось вже повністю!

Я не буду розповідати про миття,але дещо я завжди роблю перед виходом,а саме рефреш. Наношу кондиціонер на довжину,потім строватка,а потім шовк.

  • Кондиціонер-спрей від Demira professional. Гарний аромат,та розгладження
  • Сироватка від Scalp з кератином. Обидва засоби дають блиск,гладкість і мʼякість волоссю
  • Рідкий шовк,від chi. Мені подобається волосся після нього. Все в комплексі дає дуже гарну мʼякість,блиск і шовковистість.

Я проходжусь насадкою Dyson для розгладження,і завертаю кінчики в середину.

Аромат у мене стабільний вже багато років. В 14 заполонив моє серце і досі зі мною

  • Це Calvin Klein euphoria.

Для тіла я завжди обираю зволожуючі засоби,а саме такий мені пощастило тестувати) Ну і дезодорант,без нього нікуди. Тут вже довелось змиритись чоловіку,що аромат у мене такий як і у нього) Ну не можу я встояти перед желейними ведмедиками)

  • Лосьйон від babe laboratorios.

Власне я готова

  • Дезодорант Oldspice Wolfthorn

Ось і все,образ готовий завдяки 15 продуктам)

Дякую,що читали🫶🏼