shelly_johnson

добірка засобів на яких я відростила волосся за 1,5 року

добірка засобів на яких я відростила волосся за 1,5 року

Нижче засоби, які для мене мастхев😊💖

Ліворуч фото, зроблене в березні 2022 року. Волосся було сухе, ламке, різної довжини. Воно постійно ламалося та майже все було посічено. Довжина стояла на місці. Весь мій догляд обмежувався двома засобами: шампунь та кондиціонер. Іноді я також використовувала олійку, але це було залежно від настрою.


Праворуч фото, зроблене в серпні 2023. На сонці трохи здається що воно сухе, але нижче додала відео, на якому видно що воно здорове. Треба оновити кінці, але в цілому мені подобається його стан: м'яке, довге, без посічених кінчиків (жодного - перевіряю кожен раз, коли мені сумно😄). Однієї довжини, і при цьому я ще ні разу не стригла кінці, а всього лише треба було додати трошки догляду та зусиль!)

Для швидкого росту робила кожен день масаж шкіри голови, спочатку просто пальцями, потім в мене з'явилася масажна щітка (прикріпила її нижче). Обирала з м'якими кінцями, щоб не дряпала шкіру👍

Також раніше робила пост, де детально сфоткала та розповіла про деякі засоби. Там ще трішки розписала порад💖 https://club.makeup.com.ua/post/15630/

В добірці декілька олій, вони усі мені подобаються☺️