Винник Катерина

#showhowitwastomakeupclub Флешмобим далі😅 2009vs 2023

#showhowitwastomakeupclub Флешмобим далі😅 2009vs 2023

З косметикою познайомитись мені вдалось рано. Років у 3. До 6 це було грою на виживання - намалюватись шаидше, ніж спіймає мама😅 ох я і відривалась... так намалювалась, що потім про наявність косметики у світі згадала вже як випустилась зі школи.

це трапилось аж у 2006 році. Перед випуском.

Потім, вже будучи студенткою поважного технікуму зі стипендії купила собі туш (першою і, якій я не зраджувала років 7 , була жовта мейбелін), підводку та тіні (Подвійна Мальва).

але я соня-сова , і дуже люблю спати зранку, тому зачасту фарбувала лише вії. Або взагалі - "розчесалась - і принцеса"😅

фото періоду 2006-2009 не знайшла.. нище фото 2009 року. Перший місяць як я студентка універу. І так, Такий вигляд - лише коли студентка виспалась і нікуди не запізнювалась, тобто рідкісний випадок😅

#showhowitwastomakeupclub Флешмобим далі😅 2009vs 2023

переїхавши до Харкова у 2009, я ознаменувала цю подію купівлею палетки Ga-De, олівця для губ, помади.. але здебільшого так і продовжувала лише фарбувати вії, якщо треба було їхати на першу пару.

але якщо був час виспатись (і не запізнитись при цьому), то я змогла опанувати триколор у коричневих тонах та дуети жовтий+фіолет/срібний+чорний тушовки - залежно від настрою/положення зірок/одягу тощо)))

але досягненням того часу вважаю те, що почала звертати увагу на брови і вже не лише їм надавала форму, а й почала їх підфарбовувати.

у2013 році народився первісток і я знову перейшла з триколору до туші+підводка. без помади чи блиску, бо це Все швидко б розмазувалось)

весь цей час (2006-2013)я не користувалась тональним, коректорами, пудрою - лише зволожуючий крем (тоді він був для ночі і дня,якийсь від Лореаль, і крем для очей).

Хоча, як можна помітити, наблишивши - всі фото, що я знайшла за 2013-2014 рр - там ЛИШЕ туш+підводка

Перший тональний зʼявився вже після 2018, коли я з дітьми перехворіла вітряною віспою і довелось маскувати сліди боротьби)

нині маю весь арсенал, але , знову-таки, рідко користуюсь всім) все ті ж туш+підводка) але для вирівнювання тону вже використовую кушон, трохи консилеру, румуна і пудра.

В каруселі - 2017-2023. але перемішані🤪 (2017, 2019, 2021, 2018, 2020, 2023, 2021, 2022, 2021).

основне досягнення десятиліття - перестала боятись посміхатись та фарбувати губи яскравими кольорами помад )

Пошукавши фото , я взагалі відмітила собі, що мої навики у створенні мейку не дуже постраждали від мого дорослішання (ну, окрім збільшення тренувального арсеналу), а зачіски та колір волосся я міняла частіше та радикальніше). Бо був період мене блондинки пару місяців, яскрава фуксія, темна (чи пʼяна) вишня... фото тих періодів (до 2009) десь припадають пилом у батьківському домі.. тому тут фото лише від початку мого самостійного дорослого життя..