alena.rosee

#testmakeupclub

#testmakeupclub

У попередньому дописі я вже добре потестила продукти декоративної косметики, але по правилам , вирішила присвятити весь допис всім продуктам 🎁

https://club.makeup.com.ua/post/16606/

Буду чесною, сподобалось все і навіть більше 😍 Тому щиро вдячна Мейкап за таку можливість тестування новинок 💕

#testmakeupclub

У чарівній косметичці я знайшла нові продукти для очей та брів :

  • Туш для об'єму та подовження вій
  • Два олівця для брів
  • Три підводки Hyper Easy

Напишу коротко - з цими продуктами макіяж робиться дійсно easy & fast )))

Олівець просто нереально тонкий, зручний, стійкий. Я не люблю яскраві і чіткі брови, тому мені цей продукт дуже сподобався 😍

Підводки зручні, стійкі, можна малювати будь-яку лінію , швидко промалювати міжвійку. Великоі різниці в кольорі не помітила, але Matte Black поки мій фаворит .

Туш на мій смак нормальна, головне що не викликає дискомфорту очей, робить віі пухнастими , додає довжину . Не осипається , хоч я люблю більше і силіконові щиточки, але туш можу сказати , що сподобалась )

Я використовувала в мейкапі такі продукти :

  • Олівець для брів y відтінку Medium brown
  • Підводку Matte Black
  • Тушь Maybelline Surreal
  • Тіні GlamBee (кремові матові (4), тіні-желе (2))

Про Babe чула тільки хороше , колись був тревел набір і пам'ятаю, що все сподобалось )

  • Бальзам для губ з СПФ - просто чудовий! Я не фанат бальзамів та кремів для губ зовсїм, але цей - просто любов. Він шикарно зволожує, але зовсім не липкий, такий в нього благородний фініш на губах 👄 аромат ванільних цукерок 😋🍰і головне : він з спф і не гірчить, я брала декілька бальзамів з спф і вони гірчили, я вже думала що вони всі такі, але ні, цей просто шикарний. Хто не пробував - рекомендую ☺️
  • Оліцей для душу - також нова любов. Я завжди користуюсь лосьйоном чи кремом після кожного душу, але цей засіб прекрасно очищує шкіру та не сушить, має приємний косметичний аромат, впевнена, що куплю формат побільше 💛