Mariya Trofimova

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Хочеться почати з подяки. Подяки MAKEUP - за можливість тестувати та дівчатам, за підтримку❤️

На вигляд звичайна олійка, доволі рідка з приємним ароматом, легко розподіляється по шкірі, але при додаванні води перетворюється на м'яку піну, яка ніжно очищує шкіру не пересушуючи її.

Продукт специфічний, він призначений для догляду за сухою, атопічною шкірою, яка вимагає більш делікатного догляду.

На щастя, не маю проблем зі шкірою, тому догляд у вигляді звичайного гелю для душу мені цілком підходить.

Я на нього покладала великі сподівання, бо дуже хотілось знайти заміну Carmex.

Окрім неймовірного аромату ванілі цей бальзам має високоякісний склад, включаючи захисні компоненти від сонячних променів. Невагома текстура, що просто тане на губах. Довго тримається, зволожує шкіру, але доки на губах.

Все ж таки до Carmex не дотягнув.

8/10

Класичні олівчики для брів.

Середньої стійкості та пігментації. Реальна їх "фішка" - над тоненький грифель. Це дозволяє, як додати густоти на галявинках, так і промалювати форму брів максимально філігранно. Але ця фішка і його проблема, через його товщину він легко ламається, якщо натиснути трохи сильніше.

Як змивається?

За лічені секунди змивається міцелярною водою.

З усього боксу саме туш мені найбільше припала до душі.

Консистенції густа, але без грудочок.

Пухнаста щіточка не дає набрати велику кількість продукту, туш лягає тонким шаром на вії без ефекту "павучих лапок" (на фото один шар).

Стійкість відмінна, тримається весь день без осипання, на шкірі не відбивається.

Як змивається?

Змивається шматочками, але трохи залишається "панда", в цьому вона однозначно поступається Sky High Cosmic Black.

Я не перебільшуватиму, якщо скажу, що малювати ними стрілки одне задоволення.

Лайнер має м'який синтетичний пензлик, він не дряпає та не лоскоче шкіру, що робить нанесення дуже комфортним.

Пензлик щедро наповнений підводкою, що дозволяє провести довгу лінію без прогалин.

Підводка-фломастер представлена у 3 варіантах:

  • чорний матовий — 801 - Matte Black (я б назвала її більше сатиновою, а ніж матовою)
  • чорний глянцевий — Black
  • коричневий глянцевий — 810 - Brown

Найкраща пігментація у глянцевої, чудово лягає й одним шаром.

Трохи слабша матова, їй потрібен другий шар.

Найслабша з них коричнева. В один шар лягає кольором "молочний шоколад", з кожним наступним шаром наближується до "чорного шоколаду".

Для підводки це був справжній краш-тест.

Жирна шкіра + нависла повіка + спека.

Глянцеві чорна та коричнева протримались 2 години перш ніж відбився на повіках.

Матова вразила своєю стійкістю, вона протрималась аж 5 годин, що вважаю просто неймовірним результатом.

Наступні два дні тестувала у більш "адекватних умовах" (прохолодне приміщення + матуючі серветки). Звісно стрілки протримались довше на пару годин, але "чудової стійкості протягом 24 годин" - мені побачити, як свою потилицю.

Попри все, 801 - Matte Black однозначно фаворит (якщо не засохне за місяць, поселиться в моїй косметичці 100%)

Як змивається?

Підводка змивається клаптиками, ніяких панд та розводів по обличчі (що неймовірно зручно, якщо хвостик не виходить і його потрібно перемалювати)

Найлегше змивається коричнева, вона змивається навіть водою, що не скажеш про чорні. Для них варто взяти міцелярну воду.

PS. На відео: Black—Matte Black—Brown