Yuriivna

#testmakeupclub

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Дякую Makeup за можливість протестувати продукти різних виробників.А саме це Maybelline та Babe.

  • Що було у боксі?
  1. Туш Maybelline Surreal
  2. Олівці для брів Maybelline
  3. Олійне мило для душу від Babe
  4. Підводки для очей від Maybelline
  5. Зволожуючий бальзам-стік для губ з SPF20

  1. По перше хочу відмітити колір самої туби,це мій улюблений.Все ж таки гарне пакування підіймає настрій та радує око.
  2. Об'єм туби 10 мл.
  3. Щіточка зручна та дуже густа на щітинки.Навіть маленькі вії не залишаться без промальовки.
  4. Щоб її стерти я спочатку використовувала міцелярну воду,а потім вже вмивалась гелем для обличчя.
  5. Туш не осипається та не зклеює вії.

Олівці у боксі були у двох відтінках.

Перший це Medium Brown та другий Black Brown.Найбільше мені все ж таки підійшов колір Black Brown,бо я маю доволі темний колір брів.

  1. Грифель олівця м'який,не дряпає брови.
  2. Цим олівцем можно промальовувати імітовані волоски,яких не вистачає у певних ділянках.
  3. Брови виглядають натуральними.
  4. З викруткою олівця немає ніяких проблем,як гарно викручується так і гарно закручується.
  5. Якщо все ж таки натискати на олівець сильніше,грифель може зламатися,тому тут треба робити легкі рівномірні рухи.
  6. Щіточка тут саме така,яка треба.Я можу дещо переборщити з насиченістю брів,тому щіточкою вичісую брови до тих пір,поки колір не стане таким,який я потребую.

Додаю фото щіточки та фото двох кольорів,тому що різниця між двома олівцями я вважаю суттєва,перший темно коричневий,другий значно світліший.

З цим виробником я вже знайома,але про олійне мило чую вперше.

  1. Це мило не містить консервантів та барвників,як заявляє виробник.Даний продукт підходить людям з чутливою,сухою та схильною до алергії шкіри.
  2. У складі 40% поживних масел з жирними кислотами Омега 3.
  3. Аромат приємний,квітковий,але ні в якому разі не хімозний.
  4. Колір золотисто-персиковий,але не насичений,не містить яскравого пігменту.
  5. Це дуже якісна заміна звичайному гелю для душу,шкіра після олійного мила зволожена та гладенька.

З підводкою від Maybelline я вже стигла познайомитись.Я писала допис про нею вже з сформованою думкою та з фото намальовованої стрілки.

Допис ось тут (колір 800 Pitch Black) https://club.makeup.com.ua/post/14592/

  • У боксі було три версії підводки.
  1. 800 Pitch Black
  2. 801 Matte Black
  3. 810 Pitch Brown
  • Яке враження?
  1. Таким наконечником зручно малювати стрілки не тільки тому,у кого вже "набита рука",але й тим дівчат,котрі це роблять дуже рідко,або є новачками у цій справі.
  2. Стрілка не змазується,якщо наприклад спробувати розтерти її пальцями.
  3. Коли я маю намір намалювати стрілки цією підводкою,я одразу беру ватні палочки та міцелярну воду,тоді у разі якщо щось вийшло не так як бажалося,я виправляю це за допомогою цих атрибутів і стрілка виглядає доволі гарно.
  4. Ковпачок міцно тримається на підводці,його треба добре притискати,щоб він закрився,тому що декілька раз я робила це слабо і ковпачок "відстрибував")
  5. Перші дві подводки це гарний чорний колір,вони дуже подібні між собою,а ось коричнева підводка це щось нове для мене,я звичайно знала,що такий колір підводки існує,але такого кольору в мене ще не було та я навіть не розглядала його для покупки.

Додаю фото наконечника підводки та макіяж очей з використанням підводки.

На фото:

  1. Олівець для брів з цього боксу від Maybelline(Black Brown)
  2. Туш Maybelline Surreal з цього боксу.
  3. Підводка для очей з цього боксу від Maybelline Hyper Easy
  1. Бальзам-стік має SPF 20,це перевага.
  2. Як тільки відкрила бальзам,одразу відчула аромат ванілі,він не душить та немає надмірної солодкості.Не люблю ванільні аромати,але тут він саме в міру,легкий та не приторний.
  3. Бальзам тане на губах,не липкий,усуває сухості та лущення на губах.
  4. По факту маємо зволоженні губи.

Додаю фото бальзаму на губах.