Ksyposhka

#showhowitwastomakeupclub

#showhowitwastomakeupclub

Я на подарунок не претендую але теж хочу поділитись своєю історією 😅

Так вийшло що за увесь час найбільш страждало моє волосся .

Фото зі школи нажаль залишились на іншому комп'ютері ,але у школі я починаючи з 9 классу формувалась в блонд ,ходила з чолкою ,любила фарбувати нижні пасма в малиновий колір "Тонікою", ще й ніс проколола в 14 років .

Крч вчителі мене ненавиділи ,хоча я було спокійною та не конфліктною дитиною, але то усе музика Сатани 🤣

Я слухала Rammstein,Nightwish,Marilyn Manson і багато багато інших групп,мені подобався готичний стиль одягу 😁

На другому курсі академії я вирішила здійснити давню мрію і пофарбувала волосся у блакитний .

В цей рік я почула стільки лайна в свою адресу ,скільки не чула за усе життя .

Кожна друга людина проходячи повз мене хотіла висказати свою думку з приводу мого волосся.

Були звістно і компліменти ,казали як гарно ,питали чім фарбувала ,але у більшості випадків казали що я огидна ,та як я взагалі можу жити .

Я памятаю як я їхала в метро і навпроти сиділа жіночка з маленькою дитиною ,вона показала пальцем на мене дитині ,а потім покрутила пальцем у своєї скроні показуючи дитині що так виглядають божевільні .

Звістно на такий негатив я відповідала негативом ,але в глубені душі мене це задівало.

Я не розуміла як так можна поводитись ,просто підійти до незнайомої людини і матерними словами пройтись по ній ,для мене це дикість.

Я не хотіла уваги і не мала потреби в ній ,тоді я вже зустрічалась зі своїм майбутнім чоловіком ,в мене було багато друзів ,я просто хотіла блакитне волосся і щоб мене не чіпляли ,але люди бояться не схожих на них ,і схоже то в них були якісь комплекси неповноцінності🤷🏼‍♀️

Блакитна фарба дуже примхлива ,щоб отримати гарний блакитний колір треба висвітлити волосся до білого без жовтизни ,бо жовтий +блакитний =зелений .

+ кольорові фарби швидко вимиваются .

В мене вийшло що волосся було більш бірюзове бо висвітлилось не до чисто білого ,тож і змивалось більш у зеленуватий .

Волосся після цієї фарби було м'яким і я розуміла що якщо я зараз знову нею пофарбую то від волосся нічього не залишиться 😅

Стан волосся після блакитної звістно погіршився, тож я вирішила затонувати Тонікою у більш темний синій колір ,який теж тримався на волоссі 1-1,5 місяці ,а потім треба тонувати знову .

В решті десь під кінець року мені набридло і я вирішила відпускати натуральне і так зівпало що в академії на одній із пар по стилістиці вчитель запропонував зробити стрижку каре боб і я погодилась.

Так і почала відпускати натуральний.

Також паралельно я любила фотографуватись і щоб не витрачатись на візажистів вчилась робити собі макіяж.

Як я вчилась ? Сиділа на парах та дивилась відео туторіали в інсті 🤣

2018 рік волосся відростало ,але вилазив зеленуватий відтінок ,

я перекривала його стійкою фарбою ,але все одно проявлявся тож треба було якимось темнішим відтінком .

І коли мама фарбувала волося в червоний я пофарбувала зелені кінці " Рябінкою" і вона нарешті перекрила зелений .

Я вирішила вже повністю пофарбувати тоніком в червоний ,але колір теж швидко змився, залишивши невеликий відтінок на відросшому натуральному волоссю.

Я вже майже повністю відростила свій натуральний колір але попала до криворукого майстра який дробив мені лєсєнку🫠

Через що волосся виглядало більш рідким ніж воно є насправді і посіченим.

На фото звістно не видно бо вирівнювала або підкручувала для зйомок,так воно виглядало більш охайно але більшість часу я ходила з хвостом .

2021 мене накрила дипресія ,а коли щось погоне то мені одразу хочеться щось зробити з волоссям 😅

Я подумала навіщо ходити з довгим волоссям якщо все одно не ношу розпущеним ,взяла ел.бритву хлопця і сама відрізала собі каре,після того я більше не ходила до перукарів ,а навчилась сама собі стригти волосся .

Але одного каре було недостатньо 🤣

В цей рік знову пофарбувала в блонд і наважилась на збільшення губів ,які теж давно хотіла але стрьомно було робити 😅якщо вам цікаво можу зробити окремий допис про губи.

На фото з права губи на другий день після уколу,ще з набряком 😅

В минулому році знов зробила собі каре ,щоб зрізати пофарбоване в блонд волосся і зосередилася на догляді за ним .

Зараз вже майже відпустила свій натуральний,треба підрізати кінчики бо залишились ще пофарбовані , щоб трішки пізніше зробити AirTouch🤪