Oli Seagull

Зволожені і гарні губки з олійкою від Golden Rose

Зволожені і гарні губки з олійкою від Golden Rose

В лінійці два відтінка, Strawberry і Cherry.
Перший мені здався занадто рожевий, тому я обрала другий, розраховуючи, що тінт піде більше в червоний.
Але він виявився також рожевий) Що ж, маленький мінус, але хай буде.

Зволожені і гарні губки з олійкою від Golden Rose

Олійка приїхала в захисній плівці, що дуже приємно. Пляшечка пластикова з матовою кришечкою, в цілому дуже мило виглядає 😌
Аплікатор з великим м'яким пензлем. Думаю, його дуже оцінять дівчата з пухкими губами. Пляшечка має дозатор, так що зайвого не набереш .

В складі тінту суміш олії вишні/полуниці, олії жожоба та вітаміну Е.

Запах солодкий, але особливо не відчувається на губах.

Перший раз я нанесла його перед сном, щоб олійка за ніч трохи приборкала мої лусочки на губі. На ранок я прокинулася з дууже м'якими і рожевими губами)) Якби не припухші очі , то додати туш і макіяж готов 😀

Потім я вже нафарбувалась вдень, щоб все-таки побачити реальну стійкість. Олійка приємна, не липка, не розтікається. Хвилин 30 губи залишались сяючими, далі блиск по троху зникав, залишаючи ефект зволожених губ і колір. Після обіду залишився ледве помітний рожевий відтінок.

Мені ні з чим порівняти, це перша моя олія для губ, але Golden Rose Miss Beauty Tint Lip я залишилась задоволена. Єдине, що все-таки хотілося б ще і червоний відтінок, бо складається враження, що між вішнею в полуницею різниці не буде.