Vikulyk

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Сьогодні поділюсь з вами враженнями свого тестування боксу від Maybelline і Babe. Це таке задоволення завжди тестувати нові косметичні продукти і знаходити там діаманти.

Почну з олівця для брів, нам поклали два відтінки:04 та 06

  • Пудрова формула, легко фарбувати , можна це зробити доволі делікатно, без перебору, відтінки віддабитися гарно і рівномірно
  • Те, що він відкручується і не треба точити теж супер зручно, грифель тоненький, полосочки виходять акуратні
  • Стійкість прекрасна, я випадково зачепила пальцем брову, але все на місці, при спеці не тече.

Оцінка 10/10

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Підводка для очей для мене це аутсайдер боксу і тут аж три відтінки

  • Кісточка доволі зручна, промальовувати стрілочку легко
  • Погана стійкість, навіть декілька хвилин у мене не витримує (перебивається на повіко і скочується в кутку), чорна матова трохи краще у цьому плані, але все ж грішить якістю
  • Відчуття липкості на повіці, підходить тільки щоб промалювати дуже тоненьку стрілочку
  • Відтінки чорних ненасичені, от коричнева красива, але ТХ не дуже

Фото на повіках: чорна матова

Оцінка 2/10

Туш-новинка для вій

  • Насичений супер-чорний
  • Розділяє війки і дуже круто обволікує кожну з них, не утворюючи грудочок
  • Стійка і комфортна весь день
  • Можливо хотілось би трошки більше драми, але й так непогано

Оцінка 8/10

Олійка для душу

  • Приємний не різкий квітковий аромат, який ще деякий час залишається на тілі
  • Вона досить рідка, по відчуттях дуже масляна, але швидко перетворюється на ніжну пінку
  • Дбайливо відноситься до шкіри, в мене зазвичай червоні плямки після душу, з нею ж їх немає

Оцінка 10/10

Бальзам для губ спф 20

  • Доволі жирненький
  • Миттєво пом'якшує і розгладжує губи, шкіра губ з ним позбавляється сухості і стає дуже ніжна
  • Тішить наявність сонцезахисту
  • Практично немає запаху, якщо добре принюхатись, то є відлуння чогось солодкого у дуже незначній мірі.

Оцінка 9/10

Це чудовий бокс і я звичайно рада протестувати такі цікаві продукти. Приємно здивував олівець Maybelline і не припала до душі підводка від цього ж бренду