Anna GOLD

Оце так поворот! Солодка парочка ❤️ Разом краще ніж поодинці

Оце так поворот! Солодка парочка ❤️ Разом краще ніж поодинці
Оце так поворот! Солодка парочка ❤️ Разом краще ніж поодинці
Оце так поворот! Солодка парочка ❤️ Разом краще ніж поодинці

Евріка! Приємно вражена знахідкою!

Якщо не хочеш використовувати тоналку і хочеш різноманіття.

Це просто солодка парочка)) Ніяк не очікувала, що ці засоби разом дадуть такий гарний результат,приємно шокована.

Минулого разу я додала критикуючий відгук про зволожуючу базу під макіяж від BELL- веганський засіб, який чогось у мене зкатувався після нанесення тону. А сьогодні пишу хвалебний відгук про базу для обличча BELL та Зволожуючий флюїд х ефектом сяйва від Dermаkol. Це просто солодка парочка)) Ніяк не очікувала, що ці засоби разом дадуть такий гарний результат,приємно шокована.

Оце так поворот! Солодка парочка ❤️ Разом краще ніж поодинці

Dermacol Sheer Face Illuminator нажаль зараз немає тут в наявності.

На чисту шкіру нанесла базу BELL а потім нанесла флюїд з ефектом сяйва Dermаkol(рожеву). Щодо флюїду Dermаkol,то я думаю ідеальніше для звичайної чи засмаглої шкіри буде бежевий-золотистий відтінок. Я збиралась брати саме його і додала в корзину та цей відтінок закінчився, але мене не зупинити )))) і я все одно придбала , тільки вже рожевий)) Рожевий підлаштувався під мій тип шкіри. Зараз маю світлий відтінок шкіри, не засмагала цього року)).

Результат який я побачила:

  • Зволожена шкіра
  • Не скатуються засоби
  • Разом дають легкий тон обличчю, причому не западає і не виділяє мімічні зморшки як від тоналок.
  • За рахунок мерехтливих часточок флюїду, які відбивають світло, шкіра виглядає свіжою, зволоженою,сяючою і приховує дрібні мімічні зморшки та «гусячі лапки».

Я дуже вподобала цю парочку. Разом вони ідеальні, поодинці не вражали мене так.