wowmom

Освіжаючий рожевий нюд, без якого я тепер не уявляю свою косметичку

Освіжаючий рожевий нюд, без якого я тепер не уявляю свою косметичку
Освіжаючий рожевий нюд, без якого я тепер не уявляю свою косметичку

Привіт, красуні!

Помади від Голден Роуз я люблю вже дуже дуже багато років. Навіть не так, це були мої перші матові помади.

І я дійсно досі вважаю, що це одні з найкращих формул серед масс-маркету. Бо Golden Rose Liquid Matte Lipstick - стійкі, дуже пігментовані та комфортні на губах.

Освіжаючий рожевий нюд, без якого я тепер не уявляю свою косметичку

Помада має зручний аплікатор, завдяки якому можна легко промалювати контур без олівця.

Єдине, що потрібно пам'ятати - чим тонше ви її нанесете, тим більш стійкою вона буде. Бо товстий шар виглядає трохи інорідно на губах, і може тріскатись.

В мене п'ять віддінків цієї помади, і була б моя воля, я б скупила всю лінійку (а там більше 50 варіантів), та сьогодні я хочу детально поговорити про нещодавній улюблений 34 віддінок.

Це такий ніжний прохолодний рожевий нюд, який так круто освіжає макіяж. Він підходить під будь-який образ, і виглядає просто чудово.

Цей віддінок я купила випадково, і не розраховувала на те, що він стане моїм фаворитом, та сьогодні я просто не уявляю свою косметичку без нього.

Помада має красивий матовий фініш та приємну віддушку, яка відчувається тільки при нанесенні.

Вона легко переживе перекус, і навіть борщик (я вчора перевіряла), і навіть, якщо вона трохи зтирається, це не виглядає якось жахливо, бо віддінок близький до натурального кольору губ.

На фото вона трошки яскравіше, ніж в житті, бо в житті помада вже ж виглядає більш пильною. Та в будь-якому якому разі, мені подобається.

Класна помада з шикарним віддінком, яку я дуже раджу.

Дякую за увагу 😘