Skomska Olya

Дуже заюзана палетка 😬

Дуже заюзана палетка 😬

Завжди використовую тіні.

При виборі палетки постійно хотіла, щоб відтінків було все більше, різнопланові, на будь-який смак.

Але з часом просто бачила, що з цих великих палеток я юзаю лише 2-3 кольори. Адже я більше за стабільність , якщо подобається - то все , можу користуватись довго і нудно)

можу звісно зробити якийсь експеремент, нафарбуватись зеленим, рожевим і т.д, але це буде більше заради фото, адже так я не зможу піти на роботу і т.д, плюс мені такі відтінки не дуже личать , відчуваю чебе максимально дивно...або просто мені ще не робили нормальний мейк ) не знаю....

Тож проаналізувавши ситуацію я придбала LAMEL Make Up To Go Eyeshadow Palette . Палетка всього на 6 кольорів у відтінку 402 .

Прям моя палітра на кожен день, гарно пігментовані, добре тушуються, чудово тримаються. Користуюсь в основному 3ма кольорами, а блискітки можу взяти лише, якщо роблю вечірній мейк.

Сама палетка дуже тонка, зручна, та займає мало місця.

З мінусів - з продукцією Lamel - в мене постійна проблема з кришечками . Вдома бронзер і хайлайтер з відбитою кришечкою, а тіні просто стали з якоюсь тусклою ... хоча все зберігаю в косметичці, нічого не падає ... містика якась)

Впринципі цей мінус не значний, адже тіні класні, тому рекомендую!

Дуже заюзана палетка 😬
Дуже заюзана палетка 😬