Demchenko Alina

Не стандартний колір рум'ян для мене: NYX Sweet Cheeks Soft Cheek Tint

Не стандартний колір рум'ян для мене: NYX  Sweet Cheeks Soft Cheek Tint
Не стандартний колір рум'ян для мене: NYX  Sweet Cheeks Soft Cheek Tint

В останні роки, з'явилась деякі необхідність в рум'янах. Хай це буде називатися "трендом". Раніше багато хто, в тому числі і я - не наносили їх Але для мене це була помилка. Завдяки ним, моє обличчя стало виглядати більш здоровим, сяючим та привабливим ( ну мені так здається).

Авжеж, в мене вже багато рум'ян, різних відтінків і в отанній час я полюбляю саме рідкі. Але ось помаранчових ще не було)

В часній бесіді з прекрасною Vikulyk я дізналась, що подібні відтінки - доволі популярні серед люксу. Тоді я зрозуміла - ТРЕБА СПРОБУВАТИ.

Що ж, ось тоді я вирішила взяти рум'яна від NYX. З цим брендом я трошки знайома і колись мріяла хоча б про помаду від цього бренду. Але наразі не про це)))

Це рідкі рум'яна, текстурою схожі на якесь суфле або помаду. Легкі, високо пігментовані, доволі щільні. Текстура мені сподобалась.

Аплікатор - як в моїх улюблених матових помадах, зручний)))

Колір - неймовірно яскравий. Мені в якийсь момент здавалось що він прям неоновий і я не розуміла, як його носити.

Через високу пігменатцію, навіть при розтушовці виглядало дуже щільно, хоча наносила дуже тонесенько.

Не стандартний колір рум'ян для мене: NYX  Sweet Cheeks Soft Cheek Tint
Не стандартний колір рум'ян для мене: NYX  Sweet Cheeks Soft Cheek Tint
Не стандартний колір рум'ян для мене: NYX  Sweet Cheeks Soft Cheek Tint
Не стандартний колір рум'ян для мене: NYX  Sweet Cheeks Soft Cheek Tint

Я вирішила зробити свотчі на обличчі. Попередньо - ніяк не підготувала його до цього. Ні бази, ні тона, ні пудри. Я нанесла трошки продукта, прям каплю, розтушовала руками і більш сгладила спонжем. Навіть маленька краплинка - дає колір. Що ж, як можна побачити, в розтушовці колір виглядає доволі гарно, свіжо як на мене. Авжеж, в макіяжі і на попередньо підготовлену шкіру - він ще гарніший. Але я хотела показати саме на "голу". Також мені подобається як цей відтінок виглядає в макіяжі на очах. Текстура невагома, гарно тушується і не викликає подразнення чи аллергії.

А ще продукт зручно нашаровувати, так що якщо вам потрібен більш ефектний варіант, додайте не одну краплинку, а півтори і ви вже буду апельсинчиком)

Доречі: тестувала на губах і ось там біда, лягає погано. Але це рум'яна - вони і не лягуть гарно на губи, тим паче на мої потріскані)))

Як бачити, фото на мені - без обробки ( придивіться - там є прищі).

Продукт цілком задовольняє мої потреби і колір мені дуже сподобався)