M O N D ✨️

Доступний спрей для захисту волосся

Доступний спрей для захисту волосся

Спрей-термозахист Kallos обіцяє захистити волосся від високих температур при використанні теплових стайлінг-інструментів. Я сушу волосся феном, тож їх захист дуже важливий.

Перше, що мене вразило при використанні термозахисту, це його приємний аромат. Продукт має свіжий та ненав'язливий запах, який залишається на волоссі навіть після стайлінгу.

Текстура термозахисту легка та нелипка. Вона легко розподіляється по волоссю і не залишає жирних слідів. Ніхто не хоче, щоб волосся виглядало брудним або обтяженим через продукт для укладання. Важливо розподіляти спрей рівномірно й в помірній кількості.

  • Спосіб використання: нанести на сухі пасма перед укладанням стайлером або на вологе волосся перед укладанням феном для додаткового термозахисту і блиску.

Щодо ефективності: є сильні сумніви. Перші рази використання волосся помітно ставало м'яким і приємним на дотик. А вже через місяць ця дія зникла, волосся стало сухіше. І не дивно, адже у складі на першому місці вода і спирт.

Взагалі термозахист оцінити складно. Його дія не завжди очевидна.

Мені не сподобався стан волосся через час використання, хоча спочатку засіб здавався непоганим. Можливо, сушить волосся не спрей (хоча інші мої засоби не мають так робити). Буду шукати гідну заміну , щоб порівняти. Якщо маєте на прикметі ефективний засіб - діліться в коментарях!

________

Термозахисний СпрейKallos Cosmetics Flat Iron Spray

Доступний спрей для захисту волосся
Доступний спрей для захисту волосся
Доступний спрей для захисту волосся
Доступний спрей для захисту волосся
Доступний спрей для захисту волосся