Y E L Y Z A V E T A 🖤

Тональна основа Physicians Formula The Healthy Foundation

Тональна основа Physicians Formula The Healthy Foundation

Цю тональну основу часто бачила в рекомендаціях візажистів і вирішила спробувати (спойлер: не пожалкувала)).

В мене комбінований тип шкіри світлого відтінку з схильністю до закритих камедонів.

Основа має досить гарне перекриття без ефекту маски. Головне не переборщити з кількістю засобу. Краще нанести менше і потім додати при необхідності, так як він гарно нашаровується.

Тон наношу зазвичай прям пальцями, все гарно і легко тушується. Я постійно ексфоліюю шкіру і зволожую, тому не маю лущення шкіри і не знаю, чи підкреслює він ці моменти.

Фініш сатиновий, проте зверху я все одно завжди припудрюю лице мінеральною пудрою для більшої стійкості.

Додаткових подразнень не викликав, тримається на шкірі весь день, дрібні недоліки перекриває. Для мене цього достатньо)

Часто читала про якийсь неприємний запах, але я його не помітила. Також не помітила якогось сильного окислення при нанесенні.

Відтінок в мене LN3 - він нейтральний та не виглядає жовтим, проте хочу спробувати ще LC1 на холодний сезон.

Купувала в Туреччині, виробник США (бачила в відгуках в деякий написано "зроблено в Китаї", не знаю чи є різниця).

Тональна основа Physicians Formula The Healthy Foundation
Тональна основа Physicians Formula The Healthy Foundation
Тональна основа Physicians Formula The Healthy Foundation